Comentarii (99)
bogdan_m
bogdan_m  •  02 Octombrie 2023, 06:13

Greu de înțeles comentariul meciului. Se scrie ca la începutul reprizei a doua craiovenii s-au descurcat "cu chiu cu vai", portarul Sava având 4 intervenții providențiale în 10 minute! Deasemenea se scrie "craiovenii au cedat posesia", iar situația posesiei la sfârșitul meciului a fost: Cluj 38% - Craiova 62%. Diferența cam mare pentru a decreta " victorie fără drept de apel"...

zb59
zb59  •  02 Octombrie 2023, 04:03

“Victorie fara drept de apel” scrie gsp pe prima pagina la cronica acestui meci! Cum sa fie “fara drept de apel” cand cel mai bun om de pe teren al cfr ului a fost portarul!? FCU a avut doar ghinion. Altfel cfr ul nu cred ca reusea un egal. PS Sint fan al ambelor echipe din Craiova cand joaca cu celelalte echipe si fan al fotbalului cand joaca intre ele!:)

cj666
cj666  •  02 Octombrie 2023, 01:56
Postat de D_veselu pe 01 Octombrie 2023, 23:29

Care "vă dădură", nene? Ăla cu care te cerți p-aici a ținut cu CFR! E mogoșean pur-sânge. Nu degeaba zicea că poate-ți pică fisa până mâine. :-(

Mai vesele, ii fi vesel de la ceva tarie. Eterna terra nova e clar din ardeal. Adica ar vrea sa fie fin ardeal, da nu-l ajuta capul. Asa ca in loc de cj, a ajuns dj.

Forzzastiinta
Forzzastiinta  •  02 Octombrie 2023, 00:39

Ce-ați facut ma? Câtă incredere isi pusese neajiji in slujitorii lui ca incurca cefereu.

D_veselu
D_veselu  •  01 Octombrie 2023, 23:50
Postat de Nea.Marin pe 01 Octombrie 2023, 21:06

***

Ce făcuși, frate? Ți-au dat galben, n-asha? Încă n-ai învățat să-i fentezi p-ăștia, sau și ție-ți joacă "fente" memoria, ca lui terranova?

D_veselu
D_veselu  •  01 Octombrie 2023, 23:39
Postat de eterrna.terrra.nova pe 01 Octombrie 2023, 21:13

Poate imi joaca fente memoria dar poate iti reaminteasti tu, kuba spunea pa cand gogoasa si ps ii spuneau pa clonei dupa verdict :)) Sau ma insel eu ca doar el tot timpul are onoare si se tine de cuvant nu? :)))

Mă Edi, de obicei memoria îți joacă "feste" nu fente, dar dacă tot ai adus vorba, se pare că și pe mine m-a fentat memoria în seara asta: doar acum când am ajuns acasă de la meci mi-am dat seama că trebuia să pun o "mâzgălitură" @terra din sectorul (gol) rezervat oaspeților . Asta e: rămâne pe când vine Kuba la Cj. Poate intrăm pe video-call :-)))

nune
nune  •  01 Octombrie 2023, 23:30

Nu mai poate Gigi de cata presiune pune CFR. Noroc ca etapa vinitoare le arde Sepsi o bataie si fac si ei o pauza, ca altfel s-ar bloca de la atata presiune.

D_veselu
D_veselu  •  01 Octombrie 2023, 23:29
Postat de cj666 pe 01 Octombrie 2023, 23:10

Asa domoli de pana va trezirati va dadura 2-0. Tu demonstrezi ce am zis mai jos, voi noroc ca aveti gura mare, ca altfel lumea n-ar sti ca existati.