FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - CAMPIOANĂ

Clujenii au sărbătorit pînă dimineaţă în club cîştigarea unui nou titlu de campioană

Articol de GSP - Publicat duminica, 16 mai 2010 00:00

CFR Cluj a cîştigat al doilea titlu de campioană. Imediat după terminarea meciului cu Internaţional Curtea de Argeş, clujenii au mers împreună în clubul Obssesion.

De la petrecere nu a lipist nimeni, fiind prezenţi atît preşedintele Iuliu Mureşan, dar şi finanţatorul Arpad Paszkany. Invitatul supriză al clujenilor a fost secundul lui Răzvan Lucescu de la echipa naţională, Bogdan Stelea.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

Varga a revenit asupra propriilor declarații, la câteva ore după ce i-a transmis lui Dan Petrescu: „Plângăciosule, fă-ți bagajele!”

Ion Țiriac pune la bătaie 600.000 de euro pentru turneul de la București: „Menține România pe harta internațională a tenisului”


Comentarii (20)
 •  16 Mai 2010, 19:39

Distinsi pseudoziaristi,de ce cenzurati comenturile decente in favoarea Clujului? rusinica, oricum sunteti pe locul DOI!!!

 •  16 Mai 2010, 19:36

Dragii mei frustrati, cine l-a pus pe teren pe Vieira? Mandorlini? Nu, dragilor, l-a bagat Badea Ionut, ala care la FC Arges cu Penescu facea niste de-alea de l-au legat pwe ultimul...Sau poate l-au platit pe Badea? Nooo, atunci spuneti asa, ca poate o sa jucati si-ntrun film cu De Niro... Hai pa, ca CFR e CAMPIOANA!!! Si daca nu o sa muriti de ciuda, asta o sa va intareasca sa suportati ca luam si Cupa!!! Pa Pa, v-ati ciuruit singuri!!!

 •  16 Mai 2010, 18:41

Campioana mincinoasa.

Vezi toate comentariile (20)
Comentează