FOTBAL  »  Superliga  »  ALBA IULIA

Cornel Cernea a fost exclus din lotul celor de la Alba Iulia!

Cornel Cernea, Cernea, Unirea Alba Iulia

Articol de GSP - Publicat luni, 14 septembrie 2009 00:00

Fostul portar al Stelei, Cornel Cernea, a fost exclus din lotul celor de la Unirea Alba Iulia pe termen nelimitat şi amendat cu 5000 de euro.

Portarul Unirii a fost exclus după ce a sărit la gîtul antrenorului Adrian Falub după partida contra campioanei Unirea Urziceni. Acesta i-a reproşat tehnicianului că în timpul partidei i-a înjurat pe el şi pe colegii săi.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Anunță un sponsor nou imediat după FCSB - Petrolul: „Sunt discuții avansate. Vor primi bonus de victorie pentru acest meci!”
Gigi Becali a făcut praf un jucător, apoi s-a răzgândit și a criticat arbitrajul » Ce arată imaginile de la cel mai încins moment al jocului

Povestea de film a unui fotbalist născut la Aiud, ajuns antrenor la Galatasaray, Dinamo Tbilisi și Lokomotiv Moscova! » A dispărut după singurul meci la care a asistat Stalin în tribune și se spune că ar fi fost executat

Medaliata cu argint de la Jocurile Olimpice i-a lăsat muți de uimire! A venit cu o rochie transparentă la „Săptămâna modei”