blatistu49
blatistu49  •  23 Septembrie 2019, 09:54
Postat de geogeo pe 23 Septembrie 2019, 09:35

Ai incurcat echipele, aia fara blaturi cu 3 puncte e Dinamo.

da cu HAGI si cu clona CSU na u fost blaturi inseamna nu stii la ce te uiti si cu Sibiul a fost cu arbitrii

Postat de satyricon pe 23 Septembrie 2019, 08:38

Unde sunt comentacii care spuneau ca FCSB va lua 3-4 de la ***? Și *** au fost dominați total în prima repriza! Iar dacă nu erau din nou ajutați de arbitrii și-o luau maxim.

blatistu49
blatistu49  •  23 Septembrie 2019, 08:47

ba ai vazut pe dos cite ocazii a avut cfr u plus au jucat la 2 zile dupa meciul cu LAZIO und au facut efort f mare vb numai te bagi in seama asteptai sa fie blat ca si cu HAGI si cu clona CSU

satyricon
satyricon  •  23 Septembrie 2019, 08:38

corectu
corectu  •  23 Septembrie 2019, 07:58

Mara să ne spună ce înseamnă montru când vorbește Deac.

blatistu49
blatistu49  •  23 Septembrie 2019, 07:55
Postat de Mihai Precup pe 23 Septembrie 2019, 06:56

Asta-i mai penibil decât dan penalty care făcuse din celtic și astana echipe mai puternice decât Real și Barcelona. Daca era un arbitraj corect Steaua câștiga la scor după cele 2 penalty neacordate și cartonaș roșu la arlauskis in prima repriza.