Comentarii (35)
samertx
samertx  •  06 Februarie 2022, 23:17

Pe ciumeții lui Gigi nu-i convingi decât cu fluierul: Meritau să se plimbe prin Calea Lactee dar s-au mulțumit cu un egal. :))

jean_valjean
jean_valjean  •  06 Februarie 2022, 23:16

Istvan a avut acoperire sa dea penalty la stoica..era 50-50...la latitudinea arbitrului ! Probleme e alta, ca acesti jucatori de la fcsb se zvarvolesc de moarte la fiecare atingere, asta meci de meci, an de an...daca vor mai iesi in europa, aceste caderi vor fi aspru pedepsite. ! Nu se poate ca in fiecare meci sa astepti pomana !! Au cazut de trei ori in minutele de prelungire...jucatorii astia nu au si ei un pic de mandrie ? Aproape la fiecare meci al lor a iesit scandal cu cate un penalty sau rosu...!

samertx
samertx  •  06 Februarie 2022, 23:12
Postat de 1986 pe 06 Februarie 2022, 22:54

Nu a fost penalty la Keseru , in schimb au fost la Stoica si Dumiter. Confirmate de telekom si digi...

Gata mă! Băturăți cu 4-2. :))

observator_federal
observator_federal  •  06 Februarie 2022, 23:11

Câte penaltyuri au mai obținut Man și Moruțan de când joacă în străinătate?? (Mai joacă?). Ce facem, transformăm campionatul în concurs de salturi în piscină? Golgheteri, campioni, LA CE SPORT?

1986
1986  •  06 Februarie 2022, 22:54

wrx.
wrx.  •  06 Februarie 2022, 22:50
Postat de danielsam pe 06 Februarie 2022, 22:33

11 metrii clar ca buna ziua!!!Cand piciorul e pe linie(a lui Keseru )e 11 metrii clar.Dar se stie de cand lumea ca istvan e omul lui cfr!Rusine!!!daca Era cfr in locul lui steaua dadea istvan 11 metri in 1 sec!!!Hot ca intotdeauna !!!Rusine

Ti-a explicat *** , gg, ca nu a fost penalty. Nu te mai agita nu iti.mai da.200 ron

wrx.
wrx.  •  06 Februarie 2022, 22:49

Respect Zotta.

c23665
c23665  •  06 Februarie 2022, 22:41
Postat de robotzel pe 06 Februarie 2022, 22:32

eu iti garantez ca a fost 11m insa a fost 11m doar uitandu-te la 10 reluari si punand stop cadru ceea ce in realitate este imposibil. deci decizia este si nu este corecta. daca decizi prin prisma vitezei jocului poti acorda orice. oricum NUMAI de rea vointa nu poti sa il acuzi pe arbitru in acest caz.

Ba da, e rea vointa a gigelului Istvan! Ca si la simularea lui Stoica din prelungiri!!!