FOTBAL  »  Superliga  »  AMICAL

Articol de - Publicat joi, 27 ianuarie 2011 00:00 / Actualizat vineri, 28 ianuarie 2011 15:42

Florin Bratu a debutat azi ca titular la Gaz Metan, în amicalul cu Torpedo Kutaisi, din Georgia, jucînd 54 de minute.

Georgienii au înscris în minutul 10, iar medieşenii au egalat în minutul 90 prin Liţu.

Următorul meci este pe 30 ianuarie, de la ora 18:00, cu Fakel Voronezh, Rusia.

Becali, atac indirect la echipa de la care a transferat jucătorul: „Nu s-a mai antrenat așa, a făcut febră” + Fotbalistul care l-a cucerit: „Nici Mbappe nu-l scoate din echipă!”

Programul complet al optimilor de finală de la Euro 2024 » Când se joacă România - Olanda