FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA - STEAUA 1-0

GALERIE FOTO Croșeu în ușa vestiarului! Imaginile dezolante din cabina steliștilor după eșecul cu Astra. Șumudică a venit în inspecție

Foto: Raed Krishan +6   FOTO
Foto: Raed Krishan

Articol de GSP - Publicat duminica, 11 decembrie 2016 22:06

La Steaua s-a pornit furtuna după înfrângerea în fața Astrei de la ultima fază a meciului, scor 0-1, când Budescu l-a driblat pe Enache și a marcat.

După fluierul final al meciului Reghecampf și-a luat propriii jucători la ceartă pe gazon, iar la vestiare scandalul a continuat.

De această dată, steliștii s-au răzbunat pe ușa vestiarului de la Giurgiu pe care au spart-o. Fotoreporterul GSP a surprins câteva imagini cu gaura de mărimea unui pumn, făcută în ușă de jucătorii lui Reghecampf.

De altfel, ușa vestiarului Astrei ascunde și urmele și altor agresiuni din trecut, oficialii clubului lipind peste spărturi stickerele cu ”Joma” și ”UEFA”. :)

Șumudică a trecut și el prin zona vestiarelor și a rămas neplăcut surprins de ce au făcut steliștii în vestiar.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”

În sfârșit! După 16 ani, au reluat lucrările la „colosul uitat” » Imagini de pe șantierul unui stadion unic


Comentarii (39)
ray51  •  12 Decembrie 2016, 11:46

O dovada a marilor 'caractere' de la echipa patronata de Becali si manageriata de MM. Asta-i selectat, acesta-i rezultatul.

bombon  •  12 Decembrie 2016, 05:59

Este treaba mare pe jos prin vestiar, ca nu se vede bine?

w.c.s.b.  •  12 Decembrie 2016, 02:47

Asta înseamnă să aduci *** într-o cameră! Fcsbistii sunt la limita civilizației

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vezi toate comentariile (39)
Comentează