FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID - CS MIOVENI

Mihai Iosif n-a mai rezistat până la pauză! Ce s-a întâmplat în minutul 40 din Rapid - Mioveni

Mihai Iosif (47 de ani), antrenorul Rapidului, i-a înlocuit pe Albert Stahl (22 de ani) și pe Antonio Sefer (21 de ani) în minutul 40 al meciului cu CS Mioveni, la scorul de 0-1.

Articol de GSP - Publicat sambata, 27 noiembrie 2021 21:54 / Actualizat sambata, 27 noiembrie 2021 21:54

Remiză în deja clasicul Rapid - CS Mioveni » Cum arată ACUM clasamentul
Rapid - CS Mioveni 1-1

Rapid a făcut o repriză sub orice așteptări în fața Mioveniului. Argeșenii au înscris prin Buziuc, în minutul 16, și au mai ratat o serie de ocazii importante.

Mihai Iosif a vrut să le dea o lecție elevilor săi și a efectuat două modificări chiar înaintea pauzei.

Mihai Iosif, schimbări rapide în Rapid - CS Mioveni

Albert Stahl și pe Antonio Sefer au fost cei care au simțit furia antrenorului. În locul lor au fost trimiși Cătălin Hlistei și marocanul Younes Bnou Marzouk.

Hlistei a intrat cu mult elan și a fost avertizat în minutul 44, pentru o simulare hilară în careul advers. El a semnat reușita de 1-1, în minutul 57, cu o lovitură de cap din careul mic.

VIDEO De ce a fost suspendat Mihai Iosif? Lucian Burchel: „El are licența B, valabilă doar pentru fotbalul amator”

Atacantul lui Becali, muștruluit după ultimul gest: „Face ce a învățat în cei 7 ani de-acasă. A fost și la națională un episod”

FCSB, fără „bombardier” la meciul cu CS Universitatea Craiova! Nu a făcut deplasarea cu echipa

Cristian Tudor Popescu dezvăluie regula radicală pe care ar impune-o imediat în tenis: „E singura șansă pentru spectacol, să scăpăm de «bum-bum», «buf-buf»”

CSA Steaua ATACĂ după ultima decizie privind palmaresul: „FCSB a jucat ilegal în Liga 1. Cerem public LPF și FRF să explice!”