FOTBAL  »  Superliga  »  U CLUJ - DINAMO 3-3

NOTE GSP Note de la 3 la 8 după U Cluj - Dinamo » Cine au fost „petardele” din cele două echipe

Notele GSP după Dinamo - FCSB 0-1 +13   FOTO
Notele GSP după Dinamo - FCSB 0-1

Articol de - Publicat sambata, 04 mai 2024 23:33 / Actualizat duminica, 05 mai 2024 01:10

U Cluj și Dinamo s-au anihilat reciproc, 3-3, într-un meci spectaculos, cu multe faze spectaculoase, dar și greșeli.

Clujenii au început bine, marcând în minutul 5, prin Daniel Popa, dar „câinii” au revenit prin Ahmed Bani (37) și Pavicic (48). Însă nu au putut ține de avantaj, iar Oancea (61) a făcut 2-2. Finalul a fost incredibil. Pavicic a făcut 3-2 în minutul 87, dar s-a terminat 3-3 după ce Bic a marcat în minutul 90+1.

Fanii lui Dinamo s-au săturat! I-au băgat pe jucători în ședință după 3-3 cu U Cluj: „Cine mai rămâne dacă retrogradăm?”
DINAMO - U CLUJ 3-3