FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - FCSB

VIDEO S-au deconspirat! Ce s-a întâmplat imediat după golul marcat de Florinel Coman în poarta lui CFR Cluj

Golul egalizator marcat de Florinel Coman (24 de ani) în minutul 68 al derby-ului CFR Cluj - FCSB a declanșat o adevărară sărbătoare pe arena „Dr. Constantin Rădulescu”, chiar în casa campioanei. +17   FOTO

Articol de , , - Publicat duminica, 09 aprilie 2023 22:47 / Actualizat duminica, 09 aprilie 2023 22:59

• Revista „Craiova Maxima, povestea unei iubiri alb-albastre" poate fi CUMPĂRATĂ ONLINE ---> Comandă AICI!

Derby-ul din Gruia a avut o asistență impresionantă, număr oficial de 15.200 de spectatori. Galeria celor de la FCSB a fost grupată într-un colț al peluzei, dar vicecampioana a avut și susținători inflitrați.

VIDEO. Golul lui Florinel Coman i-a dat de gol

Fanii celor de la FCSB s-au dat de gol în minutul 68, imediat după reușita superbă semnată de Florinel Coman, direct din lovitură liberă.

Reporterii GSP prezenți în Gruia au surprins cum sectoare întregi de la Tribuna 2 s-au ridicat în picioare, au sărbătorit golul și au scandat alături de Peluza Nord FCSB.

Fanii gazdelor au privit cu uimire momentul, în timp ce încercau să acopere scandările cu un cor de fluierături.

VIDEO CU GOLUL. Bîrligea profită de haosul din defensiva celor de la FCSB: Târnovanu, gafă decisivă

Scor ireal la un meci din România » La pauză era 18-0! Un fost jucător de la FCSB a marcat 7 goluri

Ultimele noutăți de la FCSB! Octavian Popescu nu e în lot pentru meciul cu CFR Cluj + Revenire importantă în tabăra roș-albaștrilor

Românul care a refuzat să mai stea în Superliga a semnat și va juca în Europa League: „Am venit să câștig trofee cu acest mare club”

Cine stă în poarta României la Euro 2024? Numărul 1 are o mare problemă: „Mă aștept ca Edi să meargă la sigur”

3 MARI întrebări despre selecția lui Edi Iordănescu în apărare: chiar nu exista o alternativă autentică?!