FOTBAL  »  Superliga  »  CFR - DINAMO

"U" Cluj ţine cu Dinamo. Matache e alături de "cîini"!

Articol de GSP - Publicat sambata, 13 martie 2010 00:00

Florin Matache, fostul portar al lui Dinamo, acum la Universitatea Cluj, i-a vizitat aseară pe elevii lui Cornel Ţălnar, cărora le-a transmis că va fi suporterul lor numărul unu în această seară, împotriva CFR-ului.

"Ţin cu Dinamo, bineînţeles, doar n-o să susţin CFR-ul. Am fost să-i salut pe foştii mei colegi, le-am transmis băieţilor că le voi ţine pumnii cu CFR. Sper să bată în Gruia şi să facă un pas important la titlu", a spus portarul de 27 de ani.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

A descoperit medaliata României, dar e IGNORAT de Guvern: „NU sunt pe lista de prime, ministerul nu răspunde la cereri!” + Arată greutățile ascunse ale disciplinei: „E o discriminare pentru fete”

George Țucudean revine în forță în fotbalul românesc! La ce echipă va investi fostul atacant


Comentarii (11)
 •  13 Martie 2010, 18:56

PENTRU SUPORTERII ASTIA LU U CLUJ CARE TIN CU CFR ESTE CA SI CUM ATI FI BISEXUALI SAU HOMO MAI BINE VA LASATI DQ DE SPORTU ASTA NUMIT FOTBAL UITETIVA LA HAMBAL LA ALTCEVA CA NU E DE VOI !!!

 •  13 Martie 2010, 18:47

Cine-i aceasta "U Cluj"?!? sau va referiti la satelitul Dinamo III din Cluj...

 •  13 Martie 2010, 18:04

MAI, DEONTOLOGII LU PESTE,CE V-A DERANJAT LA MESAJUL MEU ANTERIOR???CA NU TIN CU DINAMO,SAU ,MAI RAU,CA I-AM LUAT IN BALON PE ARICII DE LA u cluj?

Vezi toate comentariile (11)
Comentează
Close