FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA

Vădrariu: ""Strătilă este cam egoist! Nu-mi dă pase!"

Articol de - Publicat joi, 05 august 2010 00:00

Mijlocaşul Daniel Vădrariu a dezvăluit că înaintea partidelor este sunat de mentorul său Ioan Sdrobiş care îi dă sfarturi.

 

"Îmi dă sfaturi şi mă ceartă şi cînd joc bine, dar mai ales că joc prost. Mă ajută foarte mult aceste discuţii", a spus Vădrariu.

Fotbalistul este supărat pe colegul său Sorin Strătilă fiindcă nu îi dă pase: "Strătilă este cam egoist! La meciul cu Bistriţa nu a vrut să-mi dea o pasă deşi aveam o poziţie mai bună. Eu îi dau lui pase, dar el nu-mi dă niciodată mingea", a spus Vădariu.

Pentru a-i face pe cei doi să colaboreze pe teren, cei din staff-ul tehnci se gîndesc să-i mute în aceeasi cameră în cantonament. "Trebuie să îi punem în aceeaşi cameră pentru a-i împăca", a spus Leo Toader.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

4 nume din fotbalul românesc își cer banii înapoi în scandalul Nordis » Ce sume au de recuperat după țeapa imobiliară

„Cel mai inteligent fotbalist din Anglia” se confesează: „Am sărit în fața unui camion, după ce mi-am pierdut economiile la cazinou!”


Comentarii (2)
florinch  •  08 August 2010, 05:49

Vrei sa castigi 75-100$ pe saptamana lucrand la calculator?Trimite un e-mail cu textul "LUCRU ACASA" la adresqa: vreau_bani33@yahoo.com.

xpigames  •  05 August 2010, 15:14

google: xpi games jocuri caterinca

Vezi toate comentariile (2)
Comentează