FOTBAL  »  LIGA 2  »  VIITORUL SUB APE

FOTO Viitorul - FC Botoşani 0-1 la pauză » Meciul a fost întrerupt de o furtună cumplită

Articol de - Publicat sambata, 19 mai 2012 00:00 / Actualizat sambata, 19 mai 2012 16:08

UPDATE 13:05 / Viitorul Constanţa - FC Botoşani se va continua mîine de la ora 11:00 doar cu cea de-a doua repriză. Cei prezenţi la meci nu puteau pleca de la stadion din cauza şuvoaielor de apă care blocau circulaţia.

Partida dintre Viitorul Constanţa şi FC Botoşani a fost întreruptă după doar o repriză, la scorul de 1-0 pentru Botoşani.

În minutul 35 al meciului a început o furtună puternică şi terenul a fost acoperit de apă în proporţie de 80 la sută.

Scorul la pauză era 1-0 pentru cei de la FC Botoşani. Acsinte a marcat pentru oaspeţi. Este foarte puţin probabil ca meciul să mai continue.

Becali, atac indirect la echipa de la care a transferat jucătorul: „Nu s-a mai antrenat așa, a făcut febră” + Fotbalistul care l-a cucerit: „Nici Mbappe nu-l scoate din echipă!”

Programul complet al optimilor de finală de la Euro 2024 » Când se joacă România - Olanda