GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  GSP LIVE

Comentăm împreună România - Slovenia, de la ora 18:00, alături de Alberto Boțoghină și Stelian Stancu

Articol de GSP - Publicat joi, 17 noiembrie 2022 14:59 / Actualizat joi, 17 noiembrie 2022 15:00

Alberto Boțoghină revine cu o ediție specială GSP Live, cu ocazia meciului amical dintre România și Slovenia.

Invitatul jurnalistului în studio este fostul internațional Stelian Stancu. Emisiunea începe la 18:00, cu 30 de minute înaintea meciului de la Cluj, și revine la pauză și la final, cu analize și reacții din lumea fotbalului.

Urmărește emisiunea pe site, pe pagina de Facebook sau pe canalul de Youtube al Gazetei Sporturilor.

Notele GSP după meciul unei generații: „Ciudat să vedem decarul în bandă, dar Iordănescu a simțit bine!”
Nationala
Gică Hagi, exuberant după calificarea României în optimi la Euro 2024: „Cred că e posibil orice acum”
Nationala

Dan Șucu nu se oprește! Transfer la Rapid direct de la naționala României, în ziua meciului decisiv cu Slovacia

L'Equipe, reacție incredibilă despre România, posibila adversară a Franței la Euro: „Implacabilă, să se neutralizeze reciproc”