INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  NAPOLI - STEAUA, MIERCURI, ORA 22:00, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Cristi Borcea ţine pumnii Stelei în meciul cu Napoli. Vezi de ce!

Gigi Becali, Cristi Borcea
Gigi Becali, Cristi Borcea

Articol de GSP - Publicat sambata, 11 decembrie 2010 00:00

Acţionarul lui Dinamo, Cristi Borcea, îşi doreşte ca echipa roş-albastră să învingă în meciul de la Napoli şi să se califice în primăvara europeană.

 

Gigi Becali îl are ca aliat pe finul său în meciul cu napoletanii. Motivele pentru care conducătorul dinamovist îşi doreşte ca steliştii să meargă mai departe sînt că ar aduce puncte la coeficientul României, dar şi pentru că ar fi mai obosiţi în returul campionatului. "Ţin cu Steaua pentru că vreau să adune puncte în cupele europene şi să fie obosită în returul de campionat", a spus Borcea la Fanatik.

Steaua şi Dinamo sînt la egalitate de puncte în clasament, cîinii avînd un golaveraj mai bun.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

Varga a revenit asupra propriilor declarații, la câteva ore după ce i-a transmis lui Dan Petrescu: „Plângăciosule, fă-ți bagajele!”

Ion Țiriac pune la bătaie 600.000 de euro pentru turneul de la București: „Menține România pe harta internațională a tenisului”


Comentarii (8)
steaua.the.best  •  11 Decembrie 2010, 19:41

CE SA ZICA SI EL.................. DACA SE CALIFICA STEAUA FACE INFARCT

liviuemil  •  11 Decembrie 2010, 19:15

Borcea e la fel de prost pe cit e de ....alb!!!!!!!!!!

ss_iniesta_ss  •  11 Decembrie 2010, 17:01

Tine pumnii Stelei pt ca Becali e nasul lui ;)

Vezi toate comentariile (8)
Comentează