bamse1901  •  17 Iulie 2014, 09:53

aveti sanse

ataraxia
ataraxia  •  17 Iulie 2014, 08:53

slaaaaba echipa noastra, bulevard in aparare, arlauskis a fost omul meciului, de departe. este greu si in turul 2 preliminar, nu doar in al treilea...asta daca se califica cu norvegienii. fara 4-5 jucatori (nu 1-2-3) care sa ii inlocuiasca pe rapa, prepelita, filip, parvulescu si altii...vor avea mari probleme. cu lotul asta, se vor bate la titlu, dar nu il vor castiga.

aius
aius  •  17 Iulie 2014, 08:03

pai ce se explica,ca norvegienii avut ghinion?

roadster1988
roadster1988  •  17 Iulie 2014, 07:50

pacat de baietii aia,de norvegieni.daca la pauza era 4-0 nu se supara nimeni.au fost o clasa peste stana....

adi_stelistul
adi_stelistul  •  17 Iulie 2014, 07:16

Steaua a ratat cel putin 3 ocazii mari in repriza a doua, asa slab cum a fost. Poate ca putea fi 1-1, dar putea fi si mai rau pentru norvegieni. Oricum echipele mai mici incep sa pretinda si ele locuri mai in fata in competitie. Campioana Kazahstanului a invins la Tbilisi o echipa in care s-a investit destul de mult in ultimii ani, iar St. Patrick' a pierdut in minutele de prelungire victoria la Varsovia, cu Legia.

max9
max9  •  17 Iulie 2014, 04:41

stana a cistigat un portar.. sincer ma impresionat baiatu ala

dac.impielitzat
dac.impielitzat  •  16 Iulie 2014, 23:54

Niciodată fotbalul nu e drept??? wow okeeeeyyyyy cu asa mentalitate....

the_champions
the_champions  •  16 Iulie 2014, 23:29

Vrea sa agate pe cineva pe aici, nu puneti botul ca e infect ! :)

tbone
tbone  •  16 Iulie 2014, 23:13

bai danezule daca era 3-0 nu se supara nimeni iti zic eu, doar Lato-Chipciu-Valceanu au contribuit la asta, daca aveam si noi atacant va dadeam neprezentare si nu mai sperai nimic in retur, oricum va prindem pe contraatac si va dam gol pe Arena Nationala, fundasii vostri sunt amatori