sundance_nr_one  •  14 Iulie 2012, 03:52

Mă nu stiu de ce va certati pe nationala . Nationala noastra cu mici exceptii nu e reprezentat nimic in ultimii 80 de ani . Credeti ca daca vine un antrenor strain ne distram cu restul !!! Eu daca eram antrenor strain refuzam nationala Romaniei sa nu imi stric CV-ul. Nu ma intelegeti gresit dar in afara de chiriches nu prea avem nimic. Laasati-ma in pace cu daniel nicolae sau pustiul ala de la petrolul !!

Postat de biancorossi pe 14 Iulie 2012, 03:44

si eu cred ca deja ii cam piere luciul. plus ca o ia razna rau de tot, mult mai rau ca inainte.

plus de asta ca el plateste pe unii din galerie sa-si tina gura ,daca nu produci nimica de unde pl mea sa il platesti pe x sau y ? oricum nu ma interseza decat sa nu-i mai vina bani si va cadea

steaua.libera
steaua.libera  •  14 Iulie 2012, 03:51
Postat de tzusti pe 14 Iulie 2012, 03:45

M AI CONVINS UN SUT NOROCOS DE LA 30 DE METRI SI UN GOL DIN OFFSIDE E MEMORABIL PT TINE,DA FOTBAL ,FOTBAL CAND VOR JUCA ECHIPELE LUI SATANA CA NOROC STI CA ARE

Ce fotbal a jucat Chelsea anul asta in UCL? Din cate stiu, e castigatoarea Ligii! Noi romanii, tre sa ne schimbam mentalitatea: oricand e de preferat un 1-0 urat decat un 0-0 cu ocazii. CHIAR DACA "MORI FRUMOS", TOT MOARTE SE NUMESTE! M-AM SATURAT SA MURIM FRUMOS SI SA OBTINEM FIX PULA. Prefer un joc urat, dar cu rezultate. La jucatorii pe care ii avem, asta e singura solutie! Uite cum a jucat Grecia la Euro! Sau Danemarca! Mult mai penibil decat noi si cu toate astea au fost apreciate. Prima pentru ca a iesit din grupa, iar a doua pentru ca a batut Olanda! Crezi ca dupa rezultatele astea, la ei in tara erau unii sa zica "domne, mai bine pierdeam decat sa jucam defensiv!&qu

tzusti
tzusti  •  14 Iulie 2012, 03:49
Postat de steaua.libera pe 14 Iulie 2012, 03:46

Romania - Franta 2-2 (am fost egalati cu un sut de la 35 de m) Romania - Italia 1-1 (am ratat penalti)

POATE ALA CU FRANTA SA L ADMIT CA MI A RAMAS IN CUTIUTA DIN CAUZA RASTURNARII DE SCOR IN REST NADA DE NADA.

valyomanyd
valyomanyd  •  14 Iulie 2012, 03:47
Postat de sundance_nr_one pe 14 Iulie 2012, 03:44

Eu sper sa marcam primii prin minutul 87 ca daca marcam primii in minutul 5 atunci restul de 85 ni-l petrecem prin careul propriu .

trebuie sa i se infunde si falcosului....prea a mancat MARE cand a fost MIC !!!

steaua.libera  •  14 Iulie 2012, 03:46
Postat de steaua.libera pe 14 Iulie 2012, 03:42

Tocmai ti-am zis: Portugalia-Romania 0-1 Spania-Romania 0-1 (amical) Romania-Olanda 1-0