Alte știri din fotbal
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
0
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
8
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
4
Știri din fotbal internațional
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Incident la finalul meciului echipei lui Laurețiu Reghecampf » Directorul sportiv a fost argesat de fani
0
Meci de infarct pentru Cosmin Contra în Qatar: 28 de penalty-uri!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
poți să rămâi cu crezutul. Acuma ce faci, trollezi pe toate articolele, poate-poate pică ceva?
Eu cred că, de fapt, ai lipsit vreo 2 ani din peisaj ! Mă întreb, de ce ți-au dat drumul așa repede.
nu doar noi am disputat toate meciurile acasă. Ci și Corona, Pandurii, Chindia, Petrolul, Botoșani, Viitorul și Gaz Metan. Toate celelalte echipe, doar în deplasare. Vorbesc de fazele începând cu șaisprezecimi până în finală. Nu mai știu algoritmul de atunci dar o să-l caut.
Și dacă nu știai (de unde, că tu citești doar presa gigistă) au fost și ani în care s-a adoptat sistemul ca fazde să fie echipele extrase primele din urnă... Extrase aleator (de fapt , noroc "meșteșugit", nu "nimerit" l)... Așa a fost Cupa României 2013-2014, în care FCSB a avut șansa să joace doar acasă (și cu ce echipe...) pe rând cu Avântul Bârsana (4-0), cu ACS Poli Timișoara (2-0), Oțelul Galați (2-0). Semifinalele au fost tur-retur, cu Dibamo, în București. Finala, tot la București, a pierdut-o în fața Astrei. Deci toate meciurile le-a disputat acasă!!! Ce părere ai? Ai vreo părere, adică?
parcă acum vreo 3 luni tot scria ghesepeul că v-a vândut unei firme de apartament cu sediul pe Calea Dudești. Eu am lipsit vreo 2 luni din peisaj. Ce s-a mai întâmplat? Mai era și masonul ăla cu cămilezii.
ti-ai gasit si tu cu cine sa-ti pui mintea. poate esti nou pe aici :))
problema e ca se creeaza un dublu standard. pe de o parte faci o clasificare in functie de o competitie, pe de o parte in functie de alta. daca asta cu anii si evolutia in liga superioara era atat de importanta...nu conta pentru un amarat de teren gazda. macar sa nu se faca de ras, bagau campioana si detinatoarea cupei in urna 1, nu sa ai campioana in urna a 2-a sa te faci de ras...sa conteza ca e campioana cand se alege terenul pe care se joaca. un romanism ieftin, din putul gandirii frf.
Hmm eu cred ca exista putin interes si pentru Dinamo, dar daca nemernicu ala ridica pretu , exact asta stiu sigur ca sa intamplat si chiar a declarat si public ca Ioan Niculae cand era badea actionar la Dinamo a vrut sa cumpere clubu doar ca Badea cerea atunci 15 milioane, si afacerea a picat. Deci interes exista , si la Dinamo au fost discutii.
știi foarte bine cum stă situația la noi și că nu avem încredere în infractor că nu sabotează echipa nici dacă picăm cu una de liga a V-a
Iti zic eu ca asta e ultimu an al lui Negoita la Dinamo daca echipa ajunge in play-outt, garantat isi va baga picioarele, o sa vedeti. Cat despre greseli, greselile astea persista din 2008 incoace, nu sau invatat minte de la titlu ala pierdut si furat de urziceni. De atunci sa mers din prostie in prostie, ca albina din floare in floare. Bineinteles ca daca as fi facut la job greselile astea, macar un sfert eram zburat demult, asa se intampla la orice loc de munca, dar pe noi ne mai duce si capu.Ma refer la oamenii normali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.