Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Cat este?
Asa defensiv e antrenorul de-am marcat 3 goluri!
Probabil Kopic nu mai e asa sigur ca ne salveaza. Jenanti, toti, in afara de portar si eventual Amzar, cand nu e bezmetic. Nu prea vad ce s-ar putea schimba cu cativa jucatori liberi de contract, in perioada de transferuri. Asa ca sa ne obisnuim cu ideea de B. Nici nu prea vad cine ar putea fi blamat pentru asta. Cine se astepta ca jucatorii care straluceau in B sa fie atat de departe de nivelul primei ligi? Bun, poate cei care au girat "intaririle" catastrofale cu ALves etc, dar si aici sunt circumstante, perioada aceea de transferuri a fost cum a fost.
Așa zic și eu. Pe de altă parte, jucăm altceva. E adevărat, gafăm în apărare, dar marcăm din fază fixă( în vremea lui Burcă n-ai văzut așa ceva), ne creăm ocazii, am dat și al doilea gol. O pregătire serioasă în pauza de iarnă, câteva transferuri inspirate și putem spera.
Dacă ma ascultau pe mine sa-l aducă pe Bratu! Asa cu sistemul asta cu trei fundași, jocul echipei este falimentar: nici apărare sigura, nici atac. Echipa are nevoie de un antrenor ofensiv, nu defensiv cum este croatul. Păcat ca cei din conducere sunt amatori!
Dinamo a avut penalty clar !!
Tu esti prost si cam atat :))
:))))
Tu vii din filmul ala cu Pacala, sezi potolit! V-a pacalit aia cu clona ca s-o votati, iar voi ati ramas blocati in minciuna ei. Pacalicilor!
esti un prost bogat. cati bani are cainele tau?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.