Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Un RATAT ! Nu va juca NICIODATA la un club mare din europa !!! NICIODATA !!!
Într-adevăr, ar (mai) trebui să stea la Viitorul câțiva ani. Nu de alta dar, în cazul în care ajunge la vreo echipă din vest, să nu se plângă ăl bătrân că (iar) i-l l-au ascuns ăia !
toba mica
HA! Ha! ha! ha! Ha! HA! Cel mai bine pentru Ianis Hagi ar fi să joace la "doar" ... DINAMO BUCUREŞTI!!! HA! Ha! ha! ha! Ha! HA!
extramadura si bolton se inghesuie sa-l ia pe printisor
Ce a făcut Janice? a rupt răcerea? poate pe a lui personală, că voi ați urlat non-stop că Manchester, că Sevilla, că Real și Barca, ba chiar și Bayern ... și acum?!? unde ajunge Janice? la Spartak?
vrem detalii ....:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nici nu conteaza unde se transfera, important e ca a rupt tacerea..hahaha..
Spre deosebire de alte vedete autohtone mult umflate de specialiștii care colcăie pe-aici, care ajung să fie vândute pe nimic de echipe pe care le paște insolvența, Ianis e chiar dorit de echipe dispuse să dea bani frumoși pe transferul lui. Talent are, mai are doar să scape de unele apucături: simulări, tăvăleli, gesticulări penibile, momente de apatie. Îi doresc un campionat tare, chiar la o echipă mai modestă. E tânăr și, dacă va învăța ce înseamnă munca, seriozitatea, va ajunge departe. E timp...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.