Comentarii (141)
buzucm
buzucm  •  04 Noiembrie 2012, 23:34

a fost viciere de rezultat. cu un arbitraj corect castiga dinamo in aceasta seara. cronicasportiva.com

xhrz
xhrz  •  04 Noiembrie 2012, 23:34

Am văzut reluarile fazei în care Chipciu îl faultează pe Matei (e clar că a existat contact şi că nu s-a jucat mingea), însă, văzut din spate părea că Ţucudean îl împinge cu umărul pe Chipciu, aşa că nu m-aş grăbi să dau în arbitru pentru faza asta. Ar fi văzut că e penalty doar dacă era pe linia de fund, ceea ce era imposibil pentru central, având în vedere cât de rapid s-a desfăşurat faza.

al3x_4ndru
al3x_4ndru  •  04 Noiembrie 2012, 23:33

Oricum degeaba zici..zicem.. pt ca acum toti, wow 3-1, steaua, barcelona de romania... Nu mai conteaza ce a fost :) Dar s-a vazut ca nu e chiar asa cum zicea becali:)

andrei1156
andrei1156  •  04 Noiembrie 2012, 23:32
Postat de r3cky pe 04 Noiembrie 2012, 23:30

Comentatorul meciului era dinamovist. E problema lui, dar ar fi trebuit sa fie obiectiv.. De asemenea, am vazut zeci de reluari cu acele 2 faze invocate de dinamovisti, dar nicio reluare cu vreo 2 faze petrecute in repriza a 2a in careul dinamovist.

exact la asta m-am gandit si eu cand il auzeam cand comenta..mai avea un pic si plangea de mila lui dinamo:))

pbogdan
pbogdan  •  04 Noiembrie 2012, 23:32

Victorie clara impotriva unei echipe modeste.. pana si Severinul ar fi atacat mai mult. Numai pomana de la arbitrii vor.. ce sa le ceri. Cu un astfel de joc ei au pretentii la titlu.... lol

r3cky
r3cky  •  04 Noiembrie 2012, 23:31
Postat de snoopmind pe 04 Noiembrie 2012, 23:30

care europa?? aia de vest e capitalista, steaua e comunista, poate europa de est , da nici aia

Daca comparam trofeele castigate de Steaua dupa anii 90 cu toate trofeele Rapiduletului, va batem la c**u' gol (scuza-mi limbaju'). Asa ca incearca sa nu mai fii penibil.

pinty1933
pinty1933  •  04 Noiembrie 2012, 23:31

Mai comentatorii lui peste, mai lasati aprecierile de militieni un pic. E rusine si nu e fair play. Diferenta de valoare a fost evidenta. Fiti corecti si recunoasteti acest lucru.

psyk3
psyk3  •  04 Noiembrie 2012, 23:31
Postat de mr.d pe 04 Noiembrie 2012, 23:29

si uite ca spiritul comunist este inca cu stelutza. victorie ca in "vremurile bune" :)))

Steaua a fost mai prezenta in meci.. dar daca dadea penalty pt Dinamo nu stiu daca se mai bucurau acum..

andrei1156  •  04 Noiembrie 2012, 23:31

hai ma lasa-ma, singurul penalty cat de cat discutabil era la faza cu matei. oricum penalty-ul stelei a fost mult mai clar:D si sincer acum ar fi fost culmea ca dinamo sa dea un gol din penalty singura data cand a atacat in repriza a doua. De fapt asa a fost si in prima repriza, golul lui dinamo a venit la singurul lor sut pe poarta