Cred ca titlul corect era : Steaua - Cerniauskas & Hategan : 0-0

Postat de madalin_eivissa pe 09 August 2015, 23:14

A iesit 72 - 0 pana la urma pentru 5teaua, este ma !! : )))

tzusti_reloaded  •  09 August 2015, 23:15

BV PURIULEEEEEEEEEEEEE..POKEMOANEEEEEEEEE.. BAGA BANIIIIIIIII ..CIRCULEEEEEEEEEEE

vasy86le
vasy86le  •  09 August 2015, 23:15

Mi-au placut, Filip, Mevlja, si normal, Cerniauskas, cei 3 sunt un castig pentru Dinamo, dar ma tem ca Filip nu o sa mai stea mult la Dinamo.Prima repriza mi-a placut, Dinamo a avut ocazii, a jucat de la egal la egal, in a doua repriza ne-am retras prea devreme, poate daca nu ne retrageam asa repede, am fi avut vreo ocazie importanta si am fi marcat,dar e bine si asa,am luat 1 punct fcsb-ului.

tandd
tandd  •  09 August 2015, 23:15
Postat de gerulozaurus pe 09 August 2015, 23:13

Fi realist, ati avut noroc cu carul, ati scapat nebatuti cam nemeritat, ati stat numai cu dosul in poarta, fotbal ioc in fata unei echipe la fel de slaba. V-a iertat indolenta lui Chipciu de 2 ori, apoi ati avut noroc la bara lui.

cum ti se pare sa platesti jucatori cu 360mii/an si sa nu reusesti sa bati o echipa in insolventa cu media salariilor la 50mii care pur si simplu nu are nici un obiectiv major ptr ca oricum nu poate merge in europa???

brancusi
brancusi  •  09 August 2015, 23:15
Postat de a.c.a.b_st pe 09 August 2015, 23:11

Da..marele Gheorghe...acum s-a trezit că-i trebuie fundaș central și atacant...:)))

Mi se increteste pielea cand ma gandesc pe mainile cui au incaput cluburile de traditie si calibru de la noi,ce cosmar traim...

mariuss72
mariuss72  •  09 August 2015, 23:15

Terminati ma cu prostiile, s-a vazut ca dupa schimbarile de prin minutul 60, Dinamo s-a retras deliberat. De ce nu ati marcat, ce v-a oprit???

60old
60old  •  09 August 2015, 23:15
Postat de d_3amon pe 09 August 2015, 23:13

prost esti tu frustratule, fotbalul se joaca pe goluri, 0-0 inseamna egalite intre cele 2 echipe.