Postat de bvd_magheru pe 09 August 2015, 22:51

Pai eu i-am avertizat si pe amigo si pe texte de alaltaieri ca nu avem mijlocasi .

pai de ce nu va luatzi .. eu nu inteleg o chestie .. nici la fcsb 03 nici la dinamo nici la multe alte echipe nu se folosesc scuteri .. ok nu-s bani .. da macar unu acolo care se pricepe .. cum l-au adus aia de la otzelu in insolventza pe hamroun care misca ceva pt nivelu nostru .. sau aia de la gaz metan care l-au adus pe eric .. si mai sunt exemple .. la noi fotbalul nu se respecta .. totzi se pricep la toate da nici unu nu exceleaza sa zici ca e 'de profesie"

neuer1606  •  09 August 2015, 22:55

Slab meci!!!

doru5
doru5  •  09 August 2015, 22:55

hotoman a lasat exact 4 minute prelungiri intr-o repriza in care nu s-a jucat mai mult de 30 de minute....

vap_andrei
vap_andrei  •  09 August 2015, 22:55

*** de meci, *** de echipe. Un plus la *** pentru Dinamo.. tragi de timp și te tăvălești ca un vierme după 60 minute.. la 0 - 0.. în derby.

tandd
tandd  •  09 August 2015, 22:55
Postat de doru5 pe 09 August 2015, 22:52

da search pe google "penalty sepsi uefa" si vei gasi articolul cu explicatia

nu a fost penalty ala nu fiindca a fost neintentionat ci fiindca mana acolo trebuia sa fie,nu a incercat sa-si creeze un avantaj prin folosirea mainii.

benaflek
benaflek  •  09 August 2015, 22:55
Postat de balauru48 pe 09 August 2015, 22:54

si atunci ce-i cu aroganta asta inaintea meciurilor cu fecesebe? ca-i batem, ca e timpul sa facem, sa bla bla bla... si Rednic asta...chiar nu ii este rusine ca echipa sa joace asa? joaca fotbal! si ce daca pierzi? dar o faci demn! egalul asta numai demn nu este... RUSINE!

daca iesea dinamo acum lua 2 -3 goluri

chronic
chronic  •  09 August 2015, 22:54
Postat de mariuss72 pe 09 August 2015, 22:53

Da ma, de ce te miri?

eu am zis ca dinaom e mai tare si noi mai varza...

Postat de cpt.ahab pe 09 August 2015, 22:48

Nu-s mamaligi, dar n-avem decat o jumatate de echipa, deocamdata. Cu cine sa ataci?!