Comentarii (27)
 •  25 Octombrie 2008, 16:47

echipei cu cel mai prost atac! ASTA E REALITATEA...

 •  25 Octombrie 2008, 15:33

stiam despre razvan ca are caracter!!! altceva......?!?

 •  25 Octombrie 2008, 15:27

brasovul are cel mai urit fotbal din liga 1, la mica ciupeala, nu vezi ceva spectaculos, are cele mai putine goluri luate dar si printre cele mai putine date

 •  25 Octombrie 2008, 14:44

Un interviu ca oricare altul; 10 intrebari, dintre care 7 stia sa le adreseza orice pipiţă cu microfon

 •  25 Octombrie 2008, 14:20

frumos articolul, chiar mi-a placut, in sfarsit citesc si eu altceva decat steaua-dinamo-rapid. O intrebare: de ce nu sunt MULT mai multe articole despre echipele de provincie din prima parte a clasamentului (ma refer in mod special la Urziceni, Arges si Galati)??? Si inca ceva: mai lasati-o si voi mai moale cu Munti asta ca totusi nu merita primele 10 articole din 11 timp de zile intregi, va rog frumos.

 •  25 Octombrie 2008, 13:46

Da, cea mai buna aparare. Dar si atacul de loc 3... de la coada!!! Adica Lucescu joaca cu "autobaza" in poarta.

 •  25 Octombrie 2008, 13:38

vorbim de omul care a injurat o femeie de 8 martie si care l-a facut saptamana trecuta golan si circar pe ionut popa? rusinos ca astfel de personaje sint promovate in fotbalul romanesc

 •  25 Octombrie 2008, 13:06

Ce sa spuui? Frumos interviu, frumoase raspunsurile...mai ales faza cu "nu cred ca tata!!!". Chiar mai sunt oameni modesti in fotbalul nostru???!!! Cat despre comparatia cu Pitestiul, in momentul in care Brasovul va avea si atac, n-o sa fie usor pentru adversari!

 •  25 Octombrie 2008, 12:36

Razvan Lucescu = 0 jucator, super antrenor Marius Lacatus = superjucator, 0 antrenor. Cam atat!

 •  25 Octombrie 2008, 11:22

de ce nu vede nimeni ascensiunea celor de la FC Arges? bazata pe munca si pe valoarea unui antrenor- Ionut Badea care a reusit cu un lot fara nume mari sa fie acolo in fata. in fata brasovului , in fata lui razvanel. ei sint revelatia campionatului, nu brasovenii care stau pe o caruta de bani si fac numai egaluri. promovati mediocritatea

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează