FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

23 mai ar putea fi o zi mare pentru Steaua! Laurenţiu Reghecampf anunţă: "Dacă lucrurile vor fi cum ştim, Mihai Stoica va fi lîngă noi"

Articol de GSP - Publicat marti, 06 mai 2014 00:00 / Actualizat marti, 06 mai 2014 19:28

Steaua o va întîlni pe 23 mai pe Astra Giurgiu în finala Cupei României, iar în aceeaşi zi, Curtea de Apel va decide dacă îi va schimba regimul de executare a pedepsei lui Mihai Stoica. 

În cazul în care aceasta va fi favorabilă, chiar dacă el nu poate ocupa o funcţie oficială, MM ar putea colabora mult mai uşor cu Reghe.

"Meme are proces pe 23 mai, în ziua meciului din finala Cupei României. Ce trebuia să apară în Monitorul Oficial a apărut. Sper să se analizeze mai bine cazul lui şi, dacă lucrurile vor fi cum ştim noi, Meme va fi cît de curînd lîngă noi.

Măcar să fie liber, că funcţie îi găsim. Dacă nu se poate manager general, o să fie prietenul meu sau al lui Gigi Becali", a spus antrenorul Stelei la DigiSport.

Cei doi deja şi-au făcut planurile pentru campania de transferuri din vară, întocmind o listă cu jucători pe care o vor prezenta patronului, Gigi Becali.

"Am vorbit cu MM, am făcut o listă şi trebuie să o trimitem mai departe patronului echipei. E dificil, nu e ca şi cum am sta la masă să discutăm liber", a mai spus Reghecampf.

 

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:
Marele Shaquille O'Neal, implicat în controversa momentului în SUA » Totul a plecat de la o fotografie „scăpată” pe internet
Stiri extrasport
Marele Shaquille O'Neal, implicat în controversa momentului în SUA » Totul a plecat de la o fotografie „scăpată” pe internet
Patronul milionar care merge cu metroul în București: „Fac socoteala, ies mult mai ieftin!”
Superliga
Patronul milionar care merge cu metroul în București: „Fac socoteala, ies mult mai ieftin!”
Danezul care a venit să joace la Dinamo a rămas surprins de București: „Asta am făcut în prima zi” + Cum s-a trezit cu 50 de cenți în cont
Superliga
Danezul care a venit să joace la Dinamo a rămas surprins de București: „Asta am făcut în prima zi” + Cum s-a trezit cu 50 de cenți în cont

Campionul mondial și european, suspendat pentru că a făcut semnul crucii la Jocurile Olimpice de la Paris: „Dumnezeu mi-a dat totul! Nu voi schimba nimic”

Între timp, în România: bazin semiolimpic inaugurat într-un sat fără canalizare » „Mobilizez babele de prin jurul meu și ne ducem împreună”


Comentarii (65)
florianveress
florianveress  •  08 Mai 2014, 08:05

Zic că ar fi ideal să fii tu lângă el... Ar fi foarte bine pentru ţara asta...

miop
miop  •  07 Mai 2014, 02:57

Stoica spera sa scape la mustata dar mustata e in buda ! acolo e si Stoica si va ramane.

gerula9mm
gerula9mm  •  07 Mai 2014, 00:59
Postat de ftwraku pe 06 Mai 2014, 23:13

Nicio problema,nu e nicio rusine sa ridici gunoiu. E rusine sa bagi mana in buzunar si sa cersesti,ori sa ai o gandire indoctrinata. Un gunoier in tarile civilizate castiga mai bine decat multi profesori/doctori sau politisti. Un gunoier din New York te ingropa in bani. Iar 99% dintre voi nu ati face fata la un asa serviciu. Prefer oricand un gunoier decat un banker. Tu esti un sarac,atat cu duhul cat si financiar. Si pe deasupra mai esti si frustrat. Iti doresc totusi o seara placuta si tie:)

Ma tu la bine te dai dinamopist, la rau gata, scuipi pe emblema clubului tau...halal suporteri mai sunteti

Vezi toate comentariile (65)
Comentează