Comentarii (43)
 •  31 Decembrie 2008, 13:00

am stat vreo 6 luni in timisoara detasat cu job-ul... dupa aceea m-am mutat la cluj... mare diferenta... foarte mare, nu se compara

 •  31 Decembrie 2008, 12:56

si daca dai search pe bucuresti gaseti o groapa de gunoi! sincer acuma nai vrea sa stai in timisoara?

 •  31 Decembrie 2008, 12:55

=)) pai va dati seama ca la cat e iancu ii trebe o ferma intreaga de porci sa haleasca pt revel :)) . FORZA POLi ! mie unu nu imi place balint , NU IL SUPORT :(

 •  31 Decembrie 2008, 12:51

hahaha auzi civilizatie!!!! daca dai pe youtube "manele timisoara" gasesti plin de manelari care filmeaza clipuri prin piata maria, prin parcul rozelor si pe la piata operei... cimishoara, cimishoara, oras de bisnita... toate clanurile tiganesti au cumparat to centrul orasului... mai incetati odata ca sunteti penibili

 •  31 Decembrie 2008, 12:49

vis praf:pai normal ca daca pot simi permit merg sa iau din ungaria mai ieftin dar na pe voi nu va duce capul,si io nu cred ca timisoara e punct de tranzit cum zici dar si daca ar fi mai bine decat bucuresti oras al carei traditi s eleaga de un cioban bucur,oras unde sau adunat toti tarani ca sa fie multi la lume!traiesteti frustrarea in continuare! aha chiar voi nati luat nimik niciodata de dincolo ca era mai ieftin?vis penibili

 •  31 Decembrie 2008, 12:45

si pentru astia d ela gsp care scriu articolele aice ape site: nu mai puneti semnele alea de messenger ca vis peni-bili cu ele [pe bune d enu cred ca va mai spuso o gramada de lume parca ati fi amatori

 •  31 Decembrie 2008, 12:45

chiar incepi sa te aberezi... ce mama zmeilor tot ii dati cu civilizatie si cu aberatiile voastre? voi va credeti buricul pamantului acolo dar nu sunteti? ce civilizatie? invarteli? bisnita de granita? smecheri de ocico? coloane de masini spre cora din szeged la cumparaturi? manareli cu masini? imaginea clasica a unui oras de granita, a unui punct de tranzit si oprire pentru tir-isti. chiar ne credeti prosti pe toti? nu vedeti ca sunteti penibili?

 •  31 Decembrie 2008, 12:41

si marsul de protest facut de suporteri timisoreni in memeoria 89 a fost o dovada ca aicea se gandeste alfel decat in restul tari dar na am mai spuso si o mai spun civilizatia si respoectul e ceva de domeniul fanatasticului la voi! si multi dintre voi ar vrea sa stea la periferia tari in vest! asa ca nu va mai dati mari smecheri si tari ca vis doar niste frustrati

 •  31 Decembrie 2008, 12:38

cand va aud cu timisoara mizeria tari ma faceti sa rad! da voi astia de unde dr-acu sa va ia sunteti de va credeti mari goange?diferenta dintre restul tari si vestul tari o face mentalitatea!si asta doare enorm!probabil civilizatia e ceva de domeniul fantasticului la voi!echipa timisoarei a trecut prin toate etapele astea pentru ca nu e ca si steau ,dinbamo echipe sa le tina ministerele,era doar o echipa studenteasca asa ca nu vb daca nu stiti

 •  31 Decembrie 2008, 12:38

hahahaha alta gainarie marca iancu... nu aveti fata de echipa la timisoara... sunteti penibili

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează