Comentarii (28)
s0ny18
s0ny18  •  28 Mai 2013, 13:57

aia cu pomelnicul e geniala..... Sper ca aceasta prostie a lui gigiONE nu o sa-i atraga Stelei sanctiuni din partea UEFA. Ce nu au inteles astia! e ca DRAGOMIR mai exact ce spune DRAGOMIR nu conteaza la UEFA! ei cerceteaza si sanctioneaza orice fel de coruptie in fotbal iar daca Becali o sa fie condamnat inseamna ca a existat coruptie din moment ce Steaua este implicata pana-n gat. O excludere a Stelei din competitile europene ar insemna si moartea fotbalului romanesc! Indiferent de echipa pe care o sustinem fotbalul din romania are nevoie de Steaua in europa pentru ca doar ea a facut performanta plus ca sunt sanse foarte mari sa nu se califice nici CFR alta echipa care a performat.

luis
luis  •  28 Mai 2013, 13:49

Cucoana asta cu competente cel putin discutabile si cu o functie care-i cade pe ochi, alaturi de alti 2 colegi alesi pe spranceana, par sa formeze un comando care, atunci cand e nevoie, ia decizia "corecta"! In mod evident, in reahatu' asta de tara, unde sunt mai multi hoti si talhari in hotelurile de lux si in Parlament decat la puscarie, JUDECATORII TREBUIE SA RASPUNDA PENTRU DECIZIILE PE CARE LE PRONUNTA. Mai slabiti-ma cu inamovabilitatea, imunitatea si inefabilitatea. Sunt atribute ale divinitatii, nu ale oamenilor.

valiii
valiii  •  28 Mai 2013, 13:46
Postat de vaalah pe 28 Mai 2013, 13:18

www.gsp.ro/gsp-special/superreportaje/fabio-bilica-jucatori-de-la-cfr-mi-au-zis-s-o-las-mai-moale-122785.html Fabio Bilica declara , " fotbalistii de la CeFura Kolozsvari Vasutas Sport Club m-au sunat pe telefon sa trantesc meciul CeFuRa- U Cluj si sa ajut echipa din Gruia sa fure campionatul . Fabio Bilica declara : " m-am intalnit in urma telefonului in orasul Cluj cu fotbalistii lui CeFuRa care mi-au zis ca e vorba de bani multi ca sa nu joc corect partida si sa o las mai moale . _________ SRI si DNA il filau doar pe Becali care dorea doar sa se joace corect pe teren . JUSTITIE CONTROLATA POLITIC DE CLUBUL MAGHIAR

tu,m-am convins,nu esti intreg la minte,repeti aceleasi si aceleasi mizerii,in afara de fc rusinea romaniei si despre unguri altceva n-am vazut ca faci dar na...mai trebuie si oameni ca tine

hristac
hristac  •  28 Mai 2013, 13:40

de urmarit doamna judecatoare ! mi se pare iute la minte !

drack009
drack009  •  28 Mai 2013, 13:25

Ciobanul face circ pe banii nostri iar prostii ii iau apararea!

vaalah
vaalah  •  28 Mai 2013, 13:18

www.gsp.ro/gsp-special/superreportaje/fabio-bilica-jucatori-de-la-cfr-mi-au-zis-s-o-las-mai-moale-122785.html Fabio Bilica declara , " fotbalistii de la CeFura Kolozsvari Vasutas Sport Club m-au sunat pe telefon sa trantesc meciul CeFuRa- U Cluj si sa ajut echipa din Gruia sa fure campionatul . Fabio Bilica declara : " m-am intalnit in urma telefonului in orasul Cluj cu fotbalistii lui CeFuRa care mi-au zis ca e vorba de bani multi ca sa nu joc corect partida si sa o las mai moale . _________ SRI si DNA il filau doar pe Becali care dorea doar sa se joace corect pe teren . JUSTITIE CONTROLATA POLITIC DE CLUBUL MAGHIAR

sandumarius_89
sandumarius_89  •  28 Mai 2013, 13:17
Postat de galateanuldingalati pe 28 Mai 2013, 13:12

nu ii iau apararea lui huidu dar la el e omor prin imprudenta si soferii stiu ce vreau sa spun ca la volan nu trebuie sa gresesti de multe ori , e suficienta 1 secunda de neatentie si poti produce o nenorocire.dar sa furi milioane e ceva deliberat , planuit (si nu de foame) si implica grupuri intregi de persoane cu acelasi scop. aici legea mi se pare prea permisiva ,huidu trebuia sa isi faca pedeapsa dar la jiji trebuiau macar vreo 10 ani de meditatie la jilava la atatea dosare cu infractiuni in forma continuata.sau poate legea pedepseste prostia din moment ce ala care fura o gaina ia 6 ani si ala care fura milioane ia 3 si daca nu era alta condamnare cu suspendare lua si cu suspendare

a depasit in curba cu 120 km/h. un om care face acest lucru trebuie sa raspunda pentru faptele lui.Cand depasesti cu viteza aia in curba te poti astepta sa iti vina ceva din fata.asa mergi tu pe strada cumpara un hummer si daca esti suparat pe cineva intrii in el cand conduce si il omori si gata scapi spui c a fost imprudenta la volan nu?

freegigi
freegigi  •  28 Mai 2013, 13:17

Ciobanul e un mare golan, dar ceea ce face aceasta Livia Stanciu este o rusine pt justita din Romania.

galateanuldingalati
galateanuldingalati  •  28 Mai 2013, 13:12
Postat de gabita_jr pe 28 Mai 2013, 12:04

un om care nu ar sa stea dupa gratii ,huidu a omorat 3 oameni si sta linistit cu familia nu ca as avea cu huidu sa fie in libertate atat timp cat nu mai conduce nu este un pericol public dar ce ii face pe judecatori sa creada ca gigi ar fi pericol pulic ? sa ii dea o amenda mare sa bage bani la buget si sa lase omu sa stea langa copii ca o viata are

nu ii iau apararea lui huidu dar la el e omor prin imprudenta si soferii stiu ce vreau sa spun ca la volan nu trebuie sa gresesti de multe ori , e suficienta 1 secunda de neatentie si poti produce o nenorocire.dar sa furi milioane e ceva deliberat , planuit (si nu de foame) si implica grupuri intregi de persoane cu acelasi scop. aici legea mi se pare prea permisiva ,huidu trebuia sa isi faca pedeapsa dar la jiji trebuiau macar vreo 10 ani de meditatie la jilava la atatea dosare cu infractiuni in forma continuata.sau poate legea pedepseste prostia din moment ce ala care fura o gaina ia 6 ani si ala care fura milioane ia 3 si daca nu era alta condamnare cu suspendare lua si cu suspendare

adi_stelistul
adi_stelistul  •  28 Mai 2013, 12:42

Mi se lamureste o dilema veche. Multa vreme n-am putut sa inteleg de ce e Becali popular, de ce face atata audienta. Sigur, e normal ca cei care au fost ajutati de el sa-i poarte recunostinta (desi recunostinta e floare rara), dar totusi nu putem vorbi decat de cateva sute... Hai, mii... Nu de sute de mii sau milioane. Acum cred ca inteleg. Daca un om ca Becali a ajuns sa aiba atata succes si o avere atat de mare, imi dau seama ca orice prost poate spera ca are si el sansa lui. Cred ca asta e, e de-al lor, si-i face sa viseze cu ochii deschisi.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează