Comentarii (54)
 •  30 Aprilie 2008, 06:09

sa repet comentariu, ca vad ca mi l-ati sters: da pe ma-sa! nu mai puneti botul la vrajeli.

 •  30 Aprilie 2008, 05:57

stirea asta e o tampenie. oricum, sa presupunem ca e adevarata. ca Becali il imprumuta pe Padureanu si le da deci celor de la Bistrita 40000 pentru o victorie cu CFRul. ma intreb cum mai poate un jucator sa fie competitiv si serios campionatul urmator cand joaca impotriva lui Steaua dupa ce Becali i-a dat anul asta 40000 euro ? mizerie de liga fara legi ... mizerie de tara fara legi

 •  30 Aprilie 2008, 05:53

de ce mi s-a autocorectat F E C A L I cu BECALI ? de ce ? Io nu m-am referit la nici un Becali. Ipo m=am referit la unu F ecali. Treaba mea cine-i ala. Doar e voie sa ne dam cu parerea nu ? Oricum pe comentariile astea am citit adevarate articole scrise de oameni de o mie de ori mai pregatiti decat "juranalistii" vostri.

 •  30 Aprilie 2008, 05:51

in ziua meciului de FOTBAL de LC, MANCHESTER UNITED - BARCELONA, voi averti pe mizeria asta de ziar o pagina intreaga de stiri despre behaielile oierului Fecali patronul echipei de tzurca Steaua Bucuresti din Liga 1 de tzurca si oina a lui Mitica Dragomir. Gazeta de cacao ... Apropos ... cati pseudo jurnalisti ce scriu pe-aici s-au uitat la acel meci de FOTBAL ???

 •  30 Aprilie 2008, 04:38

BetsforWin ofera aproximativ 10 predictii pe saptamana din majoritatea ligilor Europene si fac un profit de aproximativ 200%,adica o cota de 16 intr-o luna;dar sunt saptamani in care le ies toate predictiile deci merita jucate si combo cu o miza modica de cativa euro.Acum au oferta de inscrie gratuita prin mail!!! www.betsforwin,com

 •  30 Aprilie 2008, 03:30

URZICENI- CFR 1-1 nu 0-0 vai de capu' vostru

 •  30 Aprilie 2008, 03:18

poti sa tii cu steaua, dar cand vezi ca nu castiga cinstit parca nai nicio satisfactie asa ca o lasi balta si te rogi sa castige fotbalul nu banii si asa castigati cum au fost castigati.logic ar fi sa castige cfr!!!

 •  30 Aprilie 2008, 03:02

ar fi trebuit ca cele 2 meciuri sa se joace la aceeasi ora, dar mafia ghencista a apasat din nou butoanele

 •  30 Aprilie 2008, 02:55

Prostu draq ! in loc sa dai atata la fiecare jucator mai bine imi dai mie 500 mii de euro si iau pe toti de la cfr cu sniperu de pe bloc ! Gandestete la oferta !

 •  30 Aprilie 2008, 02:32

clar blat!!!! adica acum da bani pentru cei de la gloria!!! baltul de la reghin da si un bonus pt autorul golului fiindca nu era regizat!! stii tu gigi care era scorul batut in cuie la reghin 1-2!!!;)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează