Comentarii (37)
 •  29 August 2009, 10:31

Rus si Scarlat ala sunt maini moarte.acel kone mi se pare un jucator valoros,iar molinero e la ani lumina de scarlatache.Eu cred ca Tamas nu a fost menajat cu cehii,ci pedepsit.Italianul cred ca il baga pe Grigore,care e mai bun decat cei doi,Moti a facut niste gafe de curtea scolii.

sevilla_1986
sevilla_1986  •  29 August 2009, 10:11

Prea mult tam-tam cu >victoria istorica>! Hai sa fim seriosi,Slovan a fost o echipa de mameluci! Dar dupa atitia ani de frustrari,echipa din groapa a obtinut si ea o calificare intr-o liga! NU LIGA CAMPIONILOR!

corneliu90
corneliu90  •  29 August 2009, 10:11

Cica Dinamo Liverpool de Romania , cata penibilitate .1. Liverpool a revenit de la 3-0 intr-o finala de UCL,Dinamo nici macar nu a auzit imnul la aceasta competitie.2.Daca am ajuns sa facem pe Dinamo eroi pentru ca a eliminat o echipa ca Slovan inseamna ca am ajuns rau , dar probabil dupa UMILINTELE cu NEC si Elfsborg,pentru Dinamo sa elimini o echipa modesta ca Slovan este deja o performanta,cum ziceam penibili,nici macar Timisoara nu s-a bucurat asa dupa ce a eliminat detinatoare Cupei Uefa.

 •  29 August 2009, 10:01

DC nu o lasati mai moale cu chestii de genu "11-le eroic". DAca ne gindim serios ar trebui sa le fie rusine ca au fost condusi aks cu 2-0.Sa vazut cit de mercenari sunt jucatorii lu Dinamo (40000 de mii de unu...)

 •  29 August 2009, 09:53

can il vezi pe pitecantropul asta de turco, porco, turcu iti amintesti de teoria criminalului innascut a lui Lombroza hai sictir ma vierme, na-i tu fata de Dinamo

suceava64
suceava64  •  29 August 2009, 09:39

sper sa castige steaua

 •  29 August 2009, 09:23

Hai Dinamo! Pe Moti lasati-l sa se odihneasca. Nu vedeti ca gafeaza meci de meci?

 •  29 August 2009, 09:18

bai nene bonetti e tampit rau. molinero ii da clasa lu' scarlATACHE IAR RUS NU PREA FACE FATA JOCULUI, mai bun era zicu sau kone in locul lui

 •  29 August 2009, 09:11

Animalele alea au batut drumul pana la Liberec, sa injure jucatorii si actionarii. Ba JEGoSILOR, locul vostru e la PUSCARIE, si lasati-ne echipa in pace. Fotbalul e un joc si cineva pierde si celalalt castiga. Felicitari, baieti, bine a-ti facut ca nu a-ti mers la salutul lor golanesc.Aveti si voi demnitatea voastra, nu sa stati la mana unor ratati, unor betivi .

ion_john
ion_john  •  29 August 2009, 09:09

Neata .....v-ati trezit ati savurat cafeaua daca nu va recomand una pe care am vazut-o pe CADOURI SI FARSE pastile de cafea falsa ideala ptr prieteni sau fumigene ptr suporteri sau bombe cu miros sadic ptr petreceri sau sau sau multe altele

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează