Alte știri din fotbal

Gigi Nețoiu, declarație în forță despre Steaua: „Să-i dea o dispensă” + „Dinamo dacă ia titlu e degeaba”
0

Rapid - Universitatea Craiova, cu spectatori în tribune » Cine îi va încuraja pe giuleșteni
0

Răzvan Burleanu a prezentat bilanțul administrativ al anului 2024: din ce au fost obținuți cei mai mulți bani
0

Formația pregătită de Cristi Pustai își modifică denumirea, primește noi finanțări și atacă promovarea: „O instituție de referință!”
0
Știri din fotbal internațional

De nicăieri! Tunisienii anunță că Laurențiu Reghecampf ar fi fost DEMIS » Motivul deciziei
0

Dan Șucu și-a început turul de forță cu o victorie » Urmează FCSB - Rapid
0

Dezastru! Cum arată Viola Park » Tavane căzute, birouri inundate! Se mai joacă Fiorentina - Juventus?
0

Rechemat la Seleçao, Neymar a declarat forfait! » Cine l-a înlocuit + Ce adversar al lui FCSB ar putea debuta!
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Ce logică de *** ***! Hai să instauram prohibiția, că cine răspunde dacă un singur șofer beat omoară pe cineva?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gata ***. Eu nu mai ies pe strada ca poate ma intalnesc cu vreun suporter talpanist. Eu zic sa vb cu nea Vasile sa schimbe o lege ceva sa nu se aproprie nimeni la 1 km de ghencea in afara de cei 300 de sustinatori ai clonei csa regal 2016. Nu de alra dar poate da vreounu cu piarra cu poseta...cine stie:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar pentru ca am spus ceva ce tie nu iti convine, bonus am adus si argumente, am ajuns becalizat. Imi doresc sa nu intalnesc oameni ca tine in viata reala, mi-ar fi foarte greu sa dialoghez cu cineva ***. Sunt curios ce argumente imi poti da tu ca sunt becalizat, consider ca tot ce am scris eu (in general, la mai multe comentarii) are sens si e argumentat, conform societatii in care traim si la care trebuie sa ne adaptam.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne fereste. Catalyine eu chiar daca te credeam rau intentionat presupuneam ca esti un om inteligent. Pai degeaba esti inteligent daca te apuci sa ameninti mascat. Pai tu chiar crezi ca suntem in Argentina sau Brazilia? A trecut comunismul. Si se pare ca sud-lui ii surade ideea asta cu violenta, asta se intampla cand ai o galerie plina de avocati. Eu unul sa stiu ca exista astfel de specimene in galerie nu as mai calca pe stadion. Nu sunt dispus sa las fetitele mele sa vada violenta si agresivitate la un meci de fotbal. Meci de fotbal unde mergi sa vezi un spectacol. Rau ati ajuns, de la ce parea inceputul unui club serios dar impostor, ati ajuns sa fiti umiliti peste tot. In mod normal deja mi-ar fi mila insa cei ca tine merita suferinta prin care treceti: Fani NU, Exlusivitate Ghencea(asta era doar in capul vostru) NU, drept de promovare NU, 37 mil EUR NU, si pe langa asta FCSB are si rezultate. RIP CSA
Eu folosesc mereu numele și emblema Stelei în favoarea fcsb-ului. Cum facem, trec pe la casierie? Cât face?
Si de ce nu plangi la UEFA fa si tu ceva util. Ia un sac.de acte si purcede la sediul Uefei. Altfel...bati tastatura degeaba.
U Cluj are suporteri multi si reprezinta un pericol pentru minoritarii ceferisti. Suporterii lui CSA Regal ii inchizi pe toti intr-un apartament pana se termina meciul si nu e niciun risc.
Nu trebuie decât unul! Unul care arunca o sticla in capul unui fcsbist de exemplu, așa cum au aruncat in mașina lu’ Argăseala. Nu e musai sa il omoare, dar il poate lăsa infirm pe viața. Cine răspunde pt ca s-a pus mai presus un profit minuscul practic siguranței cetățenilor!? Încă odată, aveți exemplu celor din Cluj!
Vorbeste despre democratie unul pentru care becali e religie.
Mama cat poti fi de becalizat... asa-i ca ai icoana cu becali in sufragerie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.