Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Perla?! Presa *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stii ce-i ala "vid dureros"?! E capul tau cand te doare!!
Prodanca avea clienti doar pentru ca este casatorita cu Reghe, acum o sa se vedem ce poate ea fara Reghe. Citat Anamaria: " Laurentiu era un necunoscut, eu l-am facut mare!"
*** Becali o sa vâre pe gatul vreunei echipe și perla asta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alta "perla" de la FCSB ! Cat o sa mai tina sa-i tot tepuim pe straini cu "perlele" fotbalului romanesc?
Ce crezi tu nu contează nici la piața obor. :)))
Oierul isi continua deriva!
si totusi cred ca o duce mai bine ca tine din toate punctele de vedere
acum se intelege si grija lui becali de a scapa de cristea
Ana ameninta, dar nu are forta. E slaba! Da din gura (***) si atat. Anul asta a fost efectiv spulberata: mai intai plasa cu Man, apoi *** de la ceilalti 5 jucatori fecesebisti care au rupt contractul; divortul de Regheton (***). Acum si faza cu Ianis Stoica. Ana e terminata definitiv! Degeaba braveaza ca va face televiziuni (TV Fix-Pix) sau ca se va marita cu Fat-Frumos al Persiei (abureli). E TERMINATA!!! E gata cu ea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.