andreyo9  •  02 Octombrie 2011, 21:32

Mainile nu se pun.Ce mai conteaza acum?Am luat noi 3 puncte?Lasa-tii sa faca tam tam si noi sa facem puncte linistiti.FZR

welmynho29
welmynho29  •  02 Octombrie 2011, 21:34

rapid in a 2-a repriza a jucat execrabil stateau cu fundul in poarta si bubuiau mingi...se tavaleau pe jos simulau fara nerusinare....vointa putea si merita un egal...iar gestul lui razvan de la sfarsit e un gest de golan de cartier de ultima speta...il credeam un domn....probabil s-a suparat ca spectatorii de la tr a 2-a strigau ''baiatul lui tata'' una peste alta...victorie nemeritata...felicitari galeriei rapidului pt atmosfera creata alaturi de cea sibiana...ofasaid la limita dar a fost pana la urma la faza golului.dar tusierul de pe faza de atac a vointei din repriza a 2-a a ridicat de vreo 3-4 ori eronat fanionul...era pe alta planeta la unele faze.

andreyo9
andreyo9  •  02 Octombrie 2011, 21:29

Eu sunt rapidist si sunt sincer : a fost offside.Se vede din avion.

mad79
mad79  •  02 Octombrie 2011, 21:25

trebuiau sa castige si ciorile,ca altfel s-ar fi scufundat planeta,nu?

soccer_statis
soccer_statis  •  02 Octombrie 2011, 21:20

Este offside clar ca lumina zilei. E o faza simpla, dar complicata din cauza pozitiei camerei si a fotografului. Tusierul, daca a fost pe linie, nici daca avea orbul gainii nu avea cum sa nu dea offside. A, pardon, daca era indrumat de Avram, putea sa nu dea offside.

riccardo1966
riccardo1966  •  02 Octombrie 2011, 21:23

A fost... ce vrea fiecare !

orre
orre  •  02 Octombrie 2011, 21:12

imi pare rau ca rapid a fost prima echipa care a cam fentat vointa, nici coloratii aia din ghe.na nu au facut asta. va spun asta ca rapidist dar firesc ca tin si cu vointa orasul meu natal care ma marcat. macar sa ia Rapid campionatul cu punctele astea, desi daca va juca asa, si nu numai in meciul asta ,nu cred. oricum, chiar daca am pierdut cu olandezii a fost un meci cum de mult nu am mai vazut la noi. si ca joc si ca suporteri. dar trebuie sa se mai scape de umpluturi gen: coma, casio, zburlea, si poate chiar roman. in fine, daca vama are ochi , sa-l ia de la vointa pe marius popa, parerea mea este ca ar fi ok integrat la rapid.

danny1923
danny1923  •  02 Octombrie 2011, 21:10
Postat de claudiu92steaua pe 02 Octombrie 2011, 20:33

alextm se ia in calcul orice face parte din corpul omenesc la off side! crede-ma ca am facut scoala de arbitraj 1 an si am mancat regulamentu! felicitari asistentului

e clar cum ai facut scoala de arbitraj.. daca zici k se pune mana la offside...

veverita_catalin
veverita_catalin  •  02 Octombrie 2011, 21:08

Repriza a-II-a a semanat izbitor cu aceeasi repriza a-II-a din primavara lui 2006 de la Middlesboro - Steaua 4-2(1-2), cu Rapidul de astazi de la Sibiu in rolul nefericitilor stelisti...Nu am fost in stare sa tinem mingea si am fost dominati copios de o nou-promovata cum n-am vazut Rapidul niciodata in corzi ! N-ai voie sa joci asa de prost, chiar daca joci la doua zile dupa meciul cu PSV, ai o droaie de accidentati si inca una de suspendati si mai joci si in deplasare ! N-ai voie, daca te numesti Rapid si te respecti ! Din echipa adversa nu am retinut vreun nume cunoscut de fotbalist ! Noroc de pauza cu Nationala...HAI RAPID !