Alte știri din fotbal
Trei mutări dintr-un foc la Dinamo » Jucătorii s-au înțeles și urmează să fie prezentați
0
A reziliat cu Dinamo! Pariul lui Kopic a „rupt” contractul: GSP are detalii din culise
0
Gică Popescu, dialog interesant cu Ilie Dumitrescu: „Lasă-mă să termin! Nu mai sugrumați cluburile”
1
„Grealish” din Superliga! Noul transfer impresionează cu gambele lui masive și se prezintă: „Am venit la cea mai mare echipă din România”
5
Știri din fotbal internațional
Jurnaliștii spanioli anunță „bomba” la Real Madrid!
0
Florinel Coman, s-a accidentat în duelul cu echipa lui Cosmin Contra: imagini cu piciorul fotbalistului
0
Negocieri istorice: Sergio Ramos a sosit pentru a cumpăra clubul!
0
De ce s-a retras legendarul Marco van Basten din televiziunea olandeză: „Suntem șocați”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
Cine e românul vecin și prieten cu președintele asasinat, care l-a adus pe ...
GSP SPECIAL
Procesul asasinării lui Ioan Crișan. Fosta amantă a omului de afaceri: ...
Libertatea
taci dracului de bozgor,mi-ar fi rusine sa mai vorbesc,de unde a esit tot scandalul de la blatul ordinar care l-ati facut cu tudor,,,,ala a fost penalti,,,rusine sa va fie nenorocitilor,,,maine o sa perdeti la masa verde,asa ar fi corect
Acum este clar.....Steaua - Chiajna a fost un blat ordinar !! In acest fel Regenkampf si-a cumparat postul de antrenor al Stelei !! Rusine !!!!!!!
Iti dai seama daca CFR-ul era in locul Stelei? Pfff, era prapad!
s-au odihnit etapa trecuta ca sa-si arate valoarea cu Astra!:))))))
asta-i liga lu mitica ::))))))))
Ei, și acum spuneți unde a fost blatul: la Astra-Rapid 0-1 sau la Concordia-5teaua 0-2 ? E foarte clar. nu?
nu e chiar asa. in curtea din spatele blocurilor nu a ajuns influenta unora si altora. frf si lpf sunt neputincioase acolo, iar mafia pariurilor se bazeaza pe suc si prajituri.
astra - chiajna 0-2... no more com. cancerul s-a generalizat. pacientul nu mai are nici o sansa. pacientul poate fi eutanasiat. ps - "pacientul" este Liga Mamaliga.
a scapat de retrogradare...joaca foarte frumos...cu cfr au facut meci frumos...chiar si cu sibiu...cu steaua nu a facut nimica dar las pe altii la interpretari :))
imi pare rau pentru tine daca inca iti mai pierzi 90 minute din viata uitandu-te la un meci de liga 1... si altii se fac blaturi dar macar ofera un spectacol de fatada, la noi toate sunt pe fata... cel mai bune exemplu' procuratura neputincioasa in fata unor oameni corecti pana in panzele albe ca giovani becalii... ei le fac pe ale lor, suporterii se bat prin stdioane, nu stiiu ce cauta pe acolo, sigur nu fotbal, la tv toti analfabetii ajunsi patroni dupa 90 sunt gadilati la limba de un moderator mai mult sau mai putin priceput.... cat despre fotbal... mai bine ma uit in curtea scolii din spatele blocului... tancii aia chiar cred intr-un sport, aproape decedat....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.