Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Trollule, vezi ca aia e clona REGAL-a, asa cum e echipa de baschet. Vezi articolul lui tata Tolo, despre manariile PMB si CSA cu echipa de baschet.
unu ,,destept,, zicea ,,DE CE CSA NU JOACA IN PRIMA LIGA,, am spus tot
Ma jur daca poate vorbi de creier unul care nu stie sa scrie in limba romana. Ma jur.
Exact asta i-am explicat mai jos. Este de datoria frf sa-i informeze pe cei de acolo cum stau lucrurile. Oricum, nu-mi fac griji, adevarul va iesi la iveala si dinozaurii de la frf o sa raspunda cu capul. gigi a platit bani grei ca sa-l acopere astia . In plus de asta frf si lpf ar avea de pierdut pe termen scurt din chestia asta, pentru ca ar fi un soc pentru fotbalul romanesc la nivel de prima liga , in primul rand cu drepturile tv.
ma jur daca ai cu cine discuta ....nu am vazut un fcsbist cu creier ....FCSBIST CU CREIER ???? este PLEONASM ???
Aha, deci sectia de fotbal a clubului Steaua e in 2004. Am inteles!
da..asa-i cum ziceti voi :))
ma lasi cu pagina UEFA !!!!! ...daca ar sti UEFA adevarul din ''campionatul nostru'' ....ne-ar suspenda din toate competitiile
Gresit spus infiintata in 2017. CSA Steaua a reinfiintat sectia de fotbal a clubului. "Reinfiintat" inseamna ca activitatea fotbalistica sa reia de la momentul in care aceasta a incetat, respectiv 2003.
Placa asta cu pagina uefa e ca sa va mintiti singuri. Normal ca pe pagina uefa apare asa daca cei de la frf n-au trimis documentele justificative. Pentru ca sa fii convins domnule, cei de la frf sunt in culpa. Pana acum au putut sa tina totul sub pres dar nu se va mai putea mult timp, vor fi si ei actionati in instanta. Ce sa faca cei de la uefa ? sa citeasca ei hotararile instantelor din romania ? ei doar aplica ceea ce primesc de la federatiile afiliate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.