Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Si efectele secundare sunt gratuite :-) Le solicit promotorilor certificatului verde ca, înainte de a-i acuza pe nevaccinați de creșterea numărului de infectări și a-i trata ca pe niște stigmatizați, să ne explice situația Norvegiei, care, cu 80% populație adultă vaccinată, a atins în luna septembrie recordul absolut de infectări de la începutul epidemiei și până azi, scrie fostul ministru Varujan Vosganian pe facebook, preluat de Romanian Global News. situația Irlandei care, cu 88% populație adultă vaccinată, a avut în septembrie dublu de infectări față de momentul începerii campaniei de vaccinare (februarie 2021); situația Israelului, care, cu 74% populație adultă vaccinată, a atins în luna septembrie recordul absolut de infectări; situația Statelor Unite ale Americii, care, la 67% populație adultă vaccinată, a avut în septembrie dublu de infectări față de momentul începerii campaniei de vaccinare; situația Turciei, care, la 65% populație adultă vaccinată, are triplu de infectări față de momentul începerii campaniei de vaccinare; situația Marii Britanii, care, la 80% populație adultă vaccinată, are triplu de infectări față de momentul începerii campaniei de vaccinare; situația Franței (76%), Spaniei (90%), Portugaliei (98%), care, la astfel de procente de populației vaccinată, au atins în august-septembrie un număr de infectări mai mare decât la începutul campaniei de vaccinare (triplu în cazul Spaniei, dublu în cazul Portugaliei, o dată și j
Auzi si la nea *** asta(in paranteza fie spus fost partener de pocher si de blaturi cu Becali)!!!Cica cine-l deleaga pe Rusandu!Parca nici nu a auzit de faimosul Deaconu de la Comisia Centrala a Arbitrilor-fostul arbitru„bricheta”si fostul magazioner al echipei lui Becali!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am fost la un meci și am văzut cum se face testarea la multi ști. Adică se pune puțin bețișorul in nas fara sa fie introdus până unde trebuie. Așa toată lumea iese negativizata plus că la întrebare rezultatele sunt verificate la mișto. De aia suntem aici. Testarea trebuie eliminată daca organizatorii nu își fac treabă. Nu este obligația autorităților să verifice ci a organizatorilor sa o facă că la lege. Indolenta și neseriozitatea au dus aici.
Pana la urma nu este permis accesul celor nevaccinați dar testați negativ pt a nu se îmbolnăvi de la cei vaccinați dar netestati!? :-)))
Amice, *** Vaccinul nu imunizeaza, continui cu ineptiile. Inteleg ca ai remuscari ca ai luat potiunea magica, dar nu toti sunt ingroziti ca tine de un virus cu mortalitate de 2 la 10.000.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, te-ai infectat si in aceeasi zi si raspandesti, nu mai exista incubatie! Tare guvidul asta!
Cui sa-l dea ma daca restul sunt vaccinati?
E gratuit vaccinul, ce te opreste sa-l faci? Dati din gura ca prostii.
Mi se pare o prostie, adică aia vaccinați nu pot face covid sau purta virusu??? Dimpotrivă , sunt purtători, cum sa scoți testarea pcr rapida când cu alea afli dacă ești infectat sau nu. Mi se pare o discriminare și obligativitatea vaccinări și a campaniei asteia pun multe semne de întrebare
Si daca era vaccinat sunt sanse 100% sa nu aiba covid?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.