Alte știri din fotbal
Primii doi jucători de pe lista neagră a lui Pancu la CFR Cluj » Îi vrea OUT în iarnă
0
S-a montat gazonul pe cea mai controversată arenă din România » Urmează inaugurarea
0
Sute de suporteri s-au înghesuit la Craiova pentru a vedea trofeul Superligii
0
După Kopic, încă un antrenor din Superliga a pus ochii pe George Pușcaș
0
Știri din fotbal internațional
Karim Adeyemi, în centrul atenției după Dortmund - Gladbach: „Frate, cum poți să faci așa ceva?”
0
Newcastle - Chelsea, în deschiderea etapei 17 din Premier League » Woltemade reușește „dubla”
0
Dramă cu repetiție pentru Ronald Koeman! » Anunțul sfâșietor al selecționerului: „E incredibil de puternică”
0
Real Madrid a doborât recordul în 2025 » Este primul club din istoria fotbalului care depășește 3 milioane!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
0
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Culisele urii dintre FCSB și Rapid » 5 momente care au aruncat în aer ...
GSP SPECIAL
O soție înșelată din Timișoara și-a rugat o prietenă să filmeze întâlnirea ...
Libertatea
Eu nu înțeleg ce vrea să obțină cu mutarea asta. Ori se fac buni din fotbal, ori s-a plictisit omul de farmecul vieții și caută o aventură nouă, L’Italiano vero.
Cat timp nu e Diavoli Vișini, nu se numără. Stăm bine. Ce zici Doggie-Boy de Nenea Sucu? Au sărit Planetele de pe șine? Ca eu nu știu cum sa citesc ce dă ăștia negru pe alb. E asa, disturbing, ca nu pot sa-i zic altfel.
Life is life, lah lah laalahlah! ***, asta era pentru Arne Slot și nu pentru Jamie. Tot un drac, ori ca e roșu, ori ca e albastru!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca respect nu e, nimic nu e. (Note to self: blestemul continuă! De ce toți prietenii mei sunt dinamoviști…??)
James Vardy e doar unul, joacă la aproape 38 de ani ca la 20, fără suplimente, doar cu tăurași roșii la doză. No Vardy, no party! Dar Camora și Deac le au doar cu sala de fitness, ei nu se bagă la doze. Cât despre cotizatul nostru la PF, săracu Nicolescu trebuie mai întâi să inițieze cutia milei. Ca altfel nu are ce cotiza. El era așa bucuros să își facă poze cu tac-su și trofeele CFR, ca precis a uitat de cutia milei pe anul ăsta!
nu e obosit... simte ca nu mai castiga cu CFR meciurile atat de usor... s-au prins adversarele de tactica lui, (joc urat, inchis, la rezultat) si cam incepe sa piarda multe puncte; inainte daca ii marcai 1 gol la CFR era mare lucru.. sa nu mai zic daca scoteai cumva un egal ... era miracol!!! acum CFR ia si batai usoare!!!
Antifotbalul oboseste. Si-n tribune, si pe banca.
Va prinde Play Off-ul, Petrolul, Rapid si Sepsi nu sunt mai bune decat CFR. Toata galagia de acum e pe faptul ca s-au pierdut 5 puncte in ultimele 2 meciuri de campionat. Cu ele CFR era pe primul loc si discutam altfel.
Oboseala trebuie sa fie si cu rezultate, că degeaba spui ca esti obosit. Dorinel Munteanu nu e obosit? El are si alte probleme decat cele de a antrena. Practic totul e o lupta pentru ceilalti, nu sunt toti privilegiati precum Dan Petrescu sa aibe avion la scară, salarii babane plătite si altele. Uite daca ar reunta Petrescu, as fi de acord sa fie adus Dorinel Munteanu, e un luptator si trebuie sa ne revansam fata de el ca CFR-ul modern a inceput cu el ca antrenor-jucator
Te asteptam la mogosoaia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.