Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Dacă s-ar vorbi si despre dosarele familiilor Godola si Varga
Pestele se impute de la cap, cum e turcu e si pistolul, daca CFR nu poate exista fara Varga atunci mai bine desfiintati clubul, e nevoie de un Paszkany sau Muresan, Conceicao la club, nu se gasesc oamenii de genu asta atunci sa-i punem capat.Sfarsit/Vege.
Foarte bine le-a spus domnul Neluțu! A fost un cadru privat, oare cine are interesul acum sa defaimeze clubul? Din câte cunosc sunt doua personaje care au plecat din club cu coada între picioare... Pe usa din dos...
Daca intr-adevar inregistrarea este reala, aceasta demonstreaza clar diferenta dintre cele doua conduceri ale CFR. Cea veche, competenta si unsa cu toate alifiile pentru a rezista intr-un mediu viciat de coruptie respectiv a doua , una care nici macar nu apare pe documente si nici nu da doi bani pe parerea opiniei publice dar care mai pastraza din urmele de organizare ale vechi conduceri. Despre D-l Gadola, ca unul care il cunoaste personal; un om educat , cu mult bun simt , bun profesionist si o modestie pe masura. Cele doua personaje din articol nu pot fi alaturate decat antitetic, nimic mai mult! Sa auzim de bine!
Cuvilizatia Ardeleana e reprezentata de Sepsi nu de ciobanasii aciuiati pe la Cluj.
Se pare ca Becali nu e singurul ciobanas din Liga 1 . Ce sa cauti cu *** astea in Europa .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cred ca un jucator de la CFR a facut publica inregistrarea asta,cred ca e mana lui Sumudica sau Marian Copilu.
Numai mizerii poti citi in fituica asta care isi zice ca este de sport. Nu va duce capul la alceva !
Cand Dan Petrescu injura jucatorii in public s a scandalizat cineva?Asa patron ,asa antrenor dar clubul desigur ca este de Ardeal!!!!
Asta-i "Mandria Ardealului"!! Ce gluma buna!!... -:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.