FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ

UPDATE CFR Cluj, transfer-surpriză! A semnat cu un internațional român: jucătorul a fost deja prezentat

Articol de , , - Publicat marti, 04 iulie 2023 11:32 / Actualizat marti, 04 iulie 2023 16:42

CFR Cluj a rezolvat transferul fundașului dreapta Vasile Mogoș (30 de ani). Jucătorul se află în cantonamentul de la Brașov și a făcut deja pozele de prezentare în echipamentul fostei campioane

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

Cristian Săpunaru și-a anunțat RETRAGEREA în autocar! Distrus de eliminare, a transmis un mesaj în fața colegilor: „Îmi doream și eu asta”

Șoferii bulgari scapă de radar cu ajutorul unui dispozitiv de 10 lei care le face numărul de înmatriculare „invizibil”


Comentarii (15)
sughibughi  •  05 Iulie 2023, 07:05
Postat de gazistu pe 04 Iulie 2023, 10:30

iar romani? nu v-ati obisdnuit ca IS SLABI? luati sarbi, croati, ALBANEZI ... nu romani!!

nine zis

catalincj  •  04 Iulie 2023, 14:41
Postat de parachioara5 pe 03 Iulie 2023, 19:40

...uite un transfer care nu avantajaza pe nimeni ...de ce sa transferi jucatori iesiti din forma ...sa te lauzi ca ai transferat ?

Exact asta e intrebarea mea la transferul lui Mitrita.

johny2003  •  04 Iulie 2023, 13:51

Pina la urma cine a semnat cu cine, ca gesepistii zic ca cefere a semnat cu Mogos, iar eu credeam ca Mogos a semnat cu CFR!))))))

Vezi toate comentariile (15)
Comentează