Comentarii (121)
randoom_._
randoom_._  •  21 Mai 2015, 21:26
Postat de jovio pe 21 Mai 2015, 21:19

Un jucator de la Pandurii trebuia eliminat in min 23.Stiu ca presa baga sub pres,dar nu suntem cu totii tampiti..Nu cumva a fost penalty la Chipciu in prima repriza,cand a fost impins clar in careu?Au a vut grija domnii care au transmis meciul sa nu dea nicio reluare.

hai sa fim sinceri,cei de la gsp au spus clar ca un jucator de la pandurii trebuia eliminat in minutul 23. problema este ca stirea nu a fost pe prima pagina. dar a fost destul de vizibila incat sa nu poata spune antistelistii nimic. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

zidane92
zidane92  •  21 Mai 2015, 21:26
Postat de lukasoil17 pe 21 Mai 2015, 21:24

asa baieti...pe viitor trebuie ca pandurii sa fie arbitrati de fluierasi' nascuti si crescuti in Gorj!

Speram ca ASA sa fie ajutata de oricine e nevoie sa bata la Giurgiu sa scapam de clona asta trista FCSB!

andyandrei2015
andyandrei2015  •  21 Mai 2015, 21:26

zic si astia,asa ca sa nu para ca au facut blat cu steaua,niste parliti le-am dat cu terenu in cap ,la 3-0 ce sa mai zici/??> in schimb steaua se poate plange de arbitraj in toate meciurile

oviatapentrusteaua
oviatapentrusteaua  •  21 Mai 2015, 21:26
Postat de maresal30 pe 21 Mai 2015, 21:24

ando hai pe digisport

Va dau aia ceva din partea lui Oprea UNPR?!

maresal30
maresal30  •  21 Mai 2015, 21:24
Postat de ando89 pe 21 Mai 2015, 21:22

Nici eu nu inteleg ce vor aceste imitatii de panduri nutriti din banul public al exploatarilor supraterane de lignit perdante. Se asteptau sa castige in sfarsit?!

lukasoil17
lukasoil17  •  21 Mai 2015, 21:24

ando89
ando89  •  21 Mai 2015, 21:22

dankressman.1.1.1..
dankressman.1.1.1..  •  21 Mai 2015, 21:21

Ce se dau toti taranii cu, capetele de pereti...ntz....ntz....ntz.Ai luat bataie cu 3-0 si mai deschizi gura..... Toate loazele astea se bucurau cand ne-au facut aia de la ASA....ghici cu cine....cu Istvan Kovaci......care ghici din ce regiune e....Si atunci a fost un 1-0 chinuit cu trei jucatori accidentati pe termen lung