FOTBAL  »  Superliga  »  U CRAIOVA

Costea monitorizat de Ajax

Articol de GSP - Publicat marti, 15 iulie 2008 00:00

Cinci dintre fotbaliştii Ştiinţei, Prepeliţă, Costea, Wobay, Bornescu şi Stoica, au stîrnit în această vară interesul unor echipe din Olanda, Germania, Turcia şi Anglia. Cel mai curtat a fost Florin Costea (23 de ani), pentru care Ajax şi-a manifestat prima interesul. În acest sens, reprezentanţii "lăncierilor" au asistat la Craiova - Ceahlăul, 3-2, din ultima etapă a sezonului trecut. "Costea rămîne pe loc deocamdată" a fost răspunsul conducerii oltene.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

„Cea mai dementă minte” din lumea sportului: 121 de amante, inclusiv fiica vecinului, un miliard de euro și o bătaie în care soția i-a scos doi dinți!

„Mă spăl într-un butoi, supraviețuiesc cu 130 de euro pe lună!" » A fost o mare speranță a fotbalului, dar azi trăiește în condiții catastrofale și suferă de „boala vampirului”, o afecțiune gravă


Comentarii (0)

Articolul nu are încă nici un comentariu. Fii primul care comentează!

Comentează