Alte știri din fotbal

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
0

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
0

Mitriță, debut cu două assisturi în play-off: „Am jucat inteligent. Vrem să rămânem pe primul loc!”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Calcul de tip gsp: "FCSB e lider și are cel mult 3 puncte avans ⇒ roș-albaștrii sunt campioni cu un egal, CFR trebuie să câștige". No, poate ne spun stimabilii de la gsp cum poate face FCSB-ul 7 puncte in 2 meciuri.
N-am nevoie sa-l laud, da grecu' asta e mai prost ca Daum. Norocu' oltenilor e ca nu au inceput campionatul cu el. Daca era de la inceput acum erau in locul iesenilor.
Nu il apar, nu il atac; de dragul replicii, pot sa iti zic ca a facut miracole cu Ivan, are mai multe goluri cu el antrenor decat in toata cariera. Ca opinie personala eu cred ca Cicaldau trebuie sa plece, a ajuns la maxim din ce poate da la Craiova, psihic cred ca e ceva la el. Bancu...dupa ce ca anul trecut a lipsit cu (aceeasi )CFR pe cartonase luate aiurea l-as baga...in sedinta :))) .
Imposibil, nu vezi că Păun sau Costache sunt mult mai rapizi decât ardelenii de obârșie?
Bă Ștrul, tu ai fost vreodată deștept!?
dupa parerea ta trebuie sa joace ca si przarland azi ,nu?
Becali pregateste armasarii pt.2022 ca titlul asta l-ai perdut.Cel mai bun antrenor din liga 1 se stie ,Gigi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...sa vedeți voi sacrificiu pe teren ,din partea botoșeilor , meciul următor cu CFR...
Plângi!? Stai sa vezi mâine! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.