Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
De multe ori au fost cap de serie pe fals. Si UEFA trebuie sa deschida procese contra acestor infractori!
Dar dc trebuie sa jignesti, nu poti sa porti o conversatie fara sa adresezi injurii ? Se pare ca nu, ca doar esti dinamovist
CSA a vandut locul de liga 1 si lotul de jucatori catre fcsb. Atat a instrainat din proprietate. Restul...fcsb le-a folosit fraudulos. Si se apropie momentul platii.
Decizia totusi nu e definitiva.
Esti prost ca noaptea! Clubul nostru se numeste DINAMO BUCURESTI! Clubul tau e clubul impostor FC FCSB, echipa lui Gigi, infractorul recidivist. Hai, la Clinceni cu voi, amarastenilor!
Frate, voi aveti club nou infiintat in....cand a preluat Negoita praful de pe toba, si iti faci tu griji pentru Steaua si FCSB, incredibil ce sufeltist esti man :))
Scoateti poza cu Gigi si steagul STELEI BUCURESTI!!!! Gigi s-a judecat cu Steaua, le-a dorit raul (sa nu promoveze), i-a prejudiciat! Macar atata decenta sa aveti...
UEFA nu schimba nimic fara o hartie trimisa de FRF. Dar FRF a trimis initial hartia ca FCSB are acel palmares, Mircea Sandu. FRF impreuna cu Mircea Sandu si fcsb e buna de plata. UEFA va analiza "amenda".
Nu prea ai treaba cu juridicul. CSA nu avea cum sa ia echipa cu totul. Aceea era o entitate juridica din care nu a facut niciodata parte. Este infiintata de becali si detine 100% din ea. Nici de active nu reusea sa se atinga (jucatori). Locul de liga 1? Ar fi durat ani pana cand CSA ar fi terminat un astfel de proces cu FCSB, FRF si LPF si era foarte probabil sa-l piarda pentru ca in perioada 2004-2015 nu aveau o echipa care sa activeze in competitie. Cu alte cuvinte, CSA si-a recuperat proprietatea, insa nu avea nici o sansa sa obtina mai mult de atat.
Chiar Gigi a spus ca aia nu este o evaluare corecta si va cere o alta evaluare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.