Alte știri din fotbal
Aventura lui Florin Tănase pentru a reveni mai repede la antrenamente, dezvăluită de Mihai Stoica: „Asta spune multe despre el”
0
Fostul dinamovist are școală de fotbal lângă Horezu și îi vede pe „câini” în lupta pentru titlu: „Nu joacă după ureche” » De ce e degringoladă la FCSB
0
Rapid - U Cluj, debut în Giulești pentru Olimpiu Moruțan » Echipe probabile + cote
0
Unirea Slobozia - Hermannstadt, meci-cheie la retrogradare în Superliga » Echipe probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
A doua zi după FCSB - Fenerbahce, au bătut palma pentru cel mai scump transfer din istoria clubului!
0
Cristi Chivu riscă să rămână fără un titular! » Liverpool dorește de la Inter înlocuitor pentru Jeremie Frimpong
0
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A promis ca din ingeneria asta financiara pe linga jucatorii cumparati pentru echiap lui FCSB Bucuresti va contrui si 3,4 biserici si 2,3 spitale .
SF GHIORGHIE FIE CU TINE FIULE.. AMEN.. :):)
steaua bucuresti prima renationalizare a tarii. din pacate e singurul lucru ramas restul nu mai exista
nu se mai auzea de mititelu poate chiar de becali desi era un tantareanu ori doi, restul nu existau. sunt convins ca si cei care au pierdut averile in 1945 nu erau cinstiti. nu trebuiau retrocedate decat rudelor nepoti stranepoti si in limita maxima a 200 de mii de euro indiferent ce au avut. era suficient.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci e clar, l-au prins pe vasile geambazi, omul detine steaua fc si daca vrea sa stea mai putin la racoare o radiaza de la registrul comertului. bravos natiune. buna treaba. oricum retrocedarile in afara de cele in natura nu trebuiau aporobate intr-o tara moderna. au ruinat si mai mult tara. defapt care tara
Cadou mamelucilor neocomunisti condusi de ,,interesul national''.*** Becali e un erou national fata de *** asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***unpr=pcr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.