Alte știri din fotbal
„Te iubesc, vino să te pup!” » Viral! Conferința lui Șumudică, întreruptă: „Ca și cum vine Moș Crăciun”
2
Florin Călinescu, la „Prietenii lui Ovidiu”: „Dar cine este, mă, acest arbitru, Istvan Kovacs?! Adică toți jucătorii sunt jegoși, le put ciorapii, numai el este înainte de nuntă?!”
1
Laszlo Balint a venit la Dunăre să salveze corabia Oțelului pe final de sezon: obiectivul pe care și-l asumă și așteptările de la ultimele meciuri
0
Rapid i-a pus gând rău lui Dinamo și visează la un trofeu în acest sezon: „Sper să marcheze Dobre!”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Madrid, finala Cupei Regelui! Catalanii, în ultimul act după succesul cu Atletico
0
Manchester City - Leicester 2-0 » „Cetățenii” revin în top 4: Grealish a marcat după 16 luni!
0
AC Milan și Inter au remizat în turul semifinalei Cupei Italiei
0
Liverpool, încă un pas spre titlu, după derby-ul Merseyside » Clasamentul în Premier League
0
Lifestyle
„Cea mai dementă minte” din lumea sportului: 121 de amante, inclusiv fiica vecinului, un miliard de euro și o bătaie în care soția i-a scos doi dinți!
7
„Mă spăl într-un butoi, supraviețuiesc cu 130 de euro pe lună!" » A fost o mare speranță a fotbalului, dar azi trăiește în condiții catastrofale și suferă de „boala vampirului”, o afecțiune gravă
0
Revine pe piața din România! Cum arată noua mașină care vrea să se bată cu Skoda și Toyota
3
Romina Gingașu și-a prezentat „bijuteria” de 900.000 de euro: „Stilul meu 100%!”
18
Iata rezultatele arbitrilor ticalosi din romania! M i z e r i a fc5b e la rand in mod ordinar si grosolan sa ia titlul si niste bani furați asa cum a facut in toata existenta ri plina de blaturi ordinare! Huooo frf, liga si cca-ul lui deavonu! Sunteți niste mizerii pentru tara asta!!
Desi nu sunt cfr ist mi se rupe inima. Ati reorezentst bine fotbalul ro . On groupe 2 ani la rond !..,Fara comentarii. Probabil arbitrii nu va vor fi favorabili. Asta e. Capul sus ardelenii Mei Dragi !
Cred can s a great cu schimbarea antrenorului acum ! Trebuia la vara
Ai schimbat Nick ul din nou ? Iasul a jucat cu cfr 2 ! Echipele Romanesti care joaca so in cupele europene nu pot face fata su in campionat si in cupa ro !
Asta cu aruncatul in careu, dupa capul tau de prostalau, e dreptul eclusiv al echipei de ***, nu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În China nu mai are ce cauta...a fost dat afara de acolo ptr ca mereu se plangea si jignea arbitrii și adversarii...aia au văzut caracterul lui Plangacescu.
Cfr trebuie să învețe jucătorii să joace fotbal, nu să se tot arunce în careu în speranța unui 11 m salvator și să dea vina pe arbitri. Totuși, în cupele europene mai are o șansă la primăvara europeană !
Mare greșeală,trebuia lăsat macar pana după meciurile de cupe europene,în spatele demiterii sta Paszcany,asta i stilul lui
Esti ***, mergi la dispensar si vezi o felceră .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce spui tu este alt aspect. faptul ca a lasat o gaura de vreo 20 de milioane la club in ultimi 3 ani. dar a obtinut rezultate imediate cu costuri uriase. cum am spus,la cati bani s-au bagat acolo,ca sa fie cat de cat echipa pe zero trebuia o calificare in grupele ucl si 2 in e.l. el a reusit doar 2 calificari in grupele e.l. si zero in ucl.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.