Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație! Gică Popescu a vrut să pună lacătul, dar proiectul de 70 de milioane de euro A PICAT
0
Reîncepe Superliga! FC Argeș - FCSB, bătălia pentru play-off » Echipele de start + Cum se prezintă gazonul
0
Ce meciuri va rata Ofri Arad, transferul celor de la FCSB
0
„Am stat o zi întreagă fără mâncare” » Povestea incredibilă a camerunezului din Superliga: „Nici nu știam că România există”
0
Știri din fotbal internațional
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Manchester City a ajuns la un acord pentru Marc Guehi » Suma pe care o plătesc „cetățenii”
0
La ce echipă l-a transferat Genoa pe David Ankeye! » Fostul atacant al lui Rapid nu a convins nici în Serie B
0
Prețuri exorbitante pentru finala Cupei Africii » Cât au ajuns să coste biletele la duelul dintre Maroc și Senegal
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Daca mai era Borcea "la butoane", nu mai era nicio problema cu sotiile, semnau aia intr-o clipita...
Asa fotbalisti sa gasesti cu salarii mici! Bravo Muresan, bravo Rednic!
Nu cred ca era o problema ca a jucat la Steaua , mulți jucatori au jucat și la Steaua și la Dinamo . Amin Steaua , de morți numai de bine
Gladon și Grecu sunt transferuri super bune, peste media ligii 1, uitati va recent pe YouTube unde au jucat , ce cota de piața au, cum se mișca. N are liga 1 jucatori de genu , pai pe Gladon Wolverhampton a plătit 7 milioane de euro lui Feyenoord acum 3-4 ani. Jucător de top, masiv, 1,80 înălțime, e fix ce i lipsea lui Dinamo, iar Grecu a făcut treaba in Belgia și Grecia
e fksbist, deci... brost bine
Nici nu mai are cum sa moara Dinamo. Echipa de astazi este CFR2, mortul nu mai moare inca o data
De prost ce esti nu ai de unde sa stii ca in insolventa esti obligat sa fii cu salariile la zi, altfel intri in faliment !
Bey raurenilor sunteti si balbaiti? Stiu ca nu obisnuiti sa cititi ce scrieti, da' ia uitati'va la ce'ati scris despre Nikolaos Kainourgios ! Iar pentru clonatii astia care au ficatzii in pioneze de grija lui Dinamo, mai dati o tura pe la farmacii, Dinamo nu moare!
Noroc cu Rednic care a spus ca unele sotii de fotbalisti daca le place orasul sunt de acord cu transferul sotilor. altfel nu aveam articol pe tema :)))))
Sotiile stiu ca sotii lor nu vor primi nici 1 leu salariu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.