Alte știri din fotbal

Mitriță, debut cu două assisturi în play-off: „Am jucat inteligent. Vrem să rămânem pe primul loc!”
0

Ce l-a nedumerit pe MM Stoica în Craiova - U Cluj: „Să nu se supere nimeni, dar...”
1

Perica și Selmani, scoși la tablă de „Săgeată” înainte de CFR - Dinamo: „Să nu uităm lucrul ăsta!”
0

Ionel Ganea, tăios cu conducerea lui Dinamo: „Dacă voiau să-l păstreze, îi făceau o ofertă” + „Nu mi se pare wow”
0
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
30

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
*** clar!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mimao e desființată de soartă
In multe cazuri dupa astfel de declaratie , impricinatul :)) o comite in meci, sper ca o sa fie eliminat, sau sa faca penalty ori sa dea autogol :))))
tu esti asa de prost fiind tibi iq 33 ca nu iti dai seama cand comentez eu sau cand comenetaza altul. tu ma confunzi.
habar nu am ce delirezi acolo dar eu nu te las pe tine sa ghicesti cine e prostul ci iti spun in fatza ca tu esti prostul. frazele tale neomarxiste nu impresioneaza pe nimeni bai slu88ga a lui biden. ca,numai aia traiesc din ajutor social ca tine. ce ti-ai spus,traiesc eu din ajutor social hai sa triasca si echipele de fotbal ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tocmai pt ca FC Dinamo 1948 SA NU este clubul polisportiv Dinamo pe care îl știm cu toții, înființat in 1948 și deținut de Stat (ca și Steaua, NU se poate privatiza fiind o instituție) s-a ajuns in situația de astăzi, și dacă franciza deținuta la mâna a doua de Negoita/Cortacero/DDB prin bunăvoința lui Badea, retrogradează sau se desființează chiar nu e vreo tragedie, Dinamo nu dispare ci secția de fotbal revine la vatra. Va dispărea vreodată Dinamo!? Nimic nu e veșnic, deci probabil ca da, însă atât timp cât România are MAI nu se va întâmpla. Bănuiesc ca știți ca CS Dinamo primesc si ei de la Stat o suma frumoasa, undeva in jur de 10 milioane de euro pe an. Cine însă se va desființa dacă patronul dispare!? Va las pe voi sa ghiciți! :-))))
Chiar nu inteleg de ce postezi ca prostul in fiecare noapte , fix pana la ora 3 jumate .....esti paznic de noapte ?
Important foc Albu asta !
pai se pare ca se alege praful si pulberea de vitanul tau barzesti. daca pierdeti diseara sunteti retrogradati.
Luptă UTA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.