Alte știri din fotbal

Triplul campion al României cu roș-albaștrii a anunțat scorul din FCSB - Rapid
0

Dani Coman a răbufnit: „Penibili! Așa nu avem șanse la promovare” » Când au luat ultimul salariu fotbaliștii lui FC Argeș
0

Antrenorul din Liga 2 și-a distrus jucătorii în direct: „Nu știu cine i-a adunat aici, dar nu vreau să se lege de numele meu. Ne-au bătut niște amatori”
0

Hermannstadt - Unirea Slobozia, în etapa 1 din play-out » Echipele de start + cotele
0
Știri din fotbal internațional

Bild se ia de Vincent Kompany: „Incapabil să găsească strategia potrivită” » Verdict: „Foarte slab”
0

Liverpool - Newcastle, în finala Cupei Ligii Angliei » Echipe probabile + cele mai tari cote
0

Kyle Walker i-a cerut arbitrului iertarea adversarului pentru un fault criminal asupra coechipierului
0

Dele Alli a revenit după 2 ani în fotbal! A văzut „roșu” în primul meci
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Pai se vede puterea lui Ponta!Dragomir il balacareste pe asta la orice ora!In partea cealalta Sandu nici acum nu are curaj sa spuna ceva de Burleanu.Concluzia?Una este sa fi Ponta si alta Basescu...
Ce cauta bai asta in liberate!? Sper sa se refacă dream teamul jucătorilor de table la Jilava/Poarta Alba cat mai curand!
Istericule te duci la bulau, te ascund astia pt ca vorbesti aiurea. Si Jijica vorbea vrute si nevrute si a ajuns sa studieze dreptul la bulau.
Adica ditamai vanatul politic, Ponta, ascultat si la buda, da telefoane la puscarie si dezvaluie matrapazlacurile pe care are de gand sa le faca pentru a-l schimba din functie pe "Tatal smecherilor"! Halal umor!
Infiorator. Nu e el vinovat. Cine ii face propaganda.
mai sergent de scornicesti;toata viata te-ai ocupat numai de matrapazlicuri ; te stiu de la brasov cind luai dezlegari in alb si apoi le valorificai,ceeace ti-a rotunjit bugetul si nu numai;cine te sustine nu stiu de mai apari si pe posturile unora de televiziune spunind ineptii de militian cand tu ar trebui sa priesti lumea printr-o ferestruica
Din puscarie nu suni tu sau nu sun eu. Care suntem nimeni. Dar astia cu statut special au telefoanele pe fata.bodyguarzi dintre gardieni. Alte libertati. Pleaca de multe ori acasa pe NV. Nu e chiar asa cum credem noi. Totul e de poza la tv. In rest e pe dos.
Aici il cred pe militica. De refula, le da pe langa. Dar aici nu cr3d ca abereaza. Iar aia cu dinamu e arhicunoscuta de toata lumea. Stim toti cum a scapat cainaria de datorii la stat. Ca marele investitor a bagat si el 1 ...2 milioane maxim 3.
Uite unde era cinstea intruchipata.Acest individ trebuta demult sa infunde puscaria.UN AGRAMAT SI ***.La puscsrie si toata averea confiscata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.