Comentarii (24)
 •  02 Noiembrie 2008, 07:11

Sa va fie RUSINE!!!!Egal cu Otopeniu????Sint cu Craiova din totdeauna dar asta nu e echipa de podium.Arbitraje poti sa comentezi la Steaua, Dinamo,CFR...nu cu astia.Trebuia sa fie 5-0 la pauza si daca dadeau si ei un gol din offside asta era ...se mai intimpla.Dar nu asa...

•  02 Noiembrie 2008, 04:46

Respect sorin!

•  02 Noiembrie 2008, 02:52

ma vad nevoit se remarc din nou incompetenta si lipsa totala de profesionalism a redactiei gsp. nu stiu daca a fost voit sau nu dar nu este osibil sa incepeti transmisia meciului caiova-otopeni in minutul 17. este incredibil. si apoi mai opriti transmisia sa ne aratati galeria stelei. NU MA INTERESEAZA STEAUA SUB NICI O FORMA.PLATESC ABOAMENTL SA-MI VAD ECHIPA DE SUFLET LA TELEVIZOR PT CA TRAIESC IN ALTA TARA SI NU POT MERGE LA STADION.RUSINE GSP.R U S I N E.

•  02 Noiembrie 2008, 02:09