Alte știri din fotbal
Nota de plată după Dinamo - FCSB » Au primit „interzis” pe stadion + amenda primită de „câini”
0
Becali, ultimatum pentru Târnovanu: „Cum să faci așa ceva?! La revedere” + Încă un fotbalist criticat dur: „El se ascunde de minge”
1
Baba Alhassan a avut un mesaj special după golul superb marcat în Dinamo - FCSB
0
Flavius Stoican știe de ce a pierdut Dinamo: „Asta e marea problemă. Sper să rezolve anul viitor”
0
Știri din fotbal internațional
Campioana Inter a obținut o victorie importantă în fața lui Udinese » Cum arată situația în fruntea clasamentului din Italia
0
PAOK a reușit o remontadă de excepție în derby-ul cu AEK Atena » Răzvan Lucescu, inspirat la schimbări
0
O veste bună și una proastă pentru Pep Guardiola » Manchester City s-a calificat în semifinalele FA Cup, dar golgheterul Haaland s-a accidentat
0
Napoli - AC Milan 2-1 » Victorie importantă obținută de elevii lui Antonio Conte, care rămân aproape de liderul Inter
0
Lifestyle
Romina Gingașu și-a prezentat „bijuteria” de 900.000 de euro: „Stilul meu 100%!”
15
„A luat domnișoara de lângă mine în bar, au făcut dragoste în toaletă și a plecat cu ea, dar... ” » Continuarea fostului selecționer este genială
14
Starul din Premier League, găsit vinovat după ce s-a aflat că are o nouă iubită: „E prea distras, a fost jalnic”
0
Un abuzator a molestat copilul unui campion UFC! Răzbunarea tatălui a fost din filme, iar procurorii au cerut 30 de ani de închisoare!
5
Se cam lauda singura.....
Nu ma satur sa ma uit la video :)))))
N-au de unde să știe ... În schimb ți-ar putea da cifra exactă a *** a prodancei ... Pentru că le pasă de sport ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam cât mai aveți de gând, să ne intoxicați cu ...... asta?!??
REghe sigur o crede :))))))))
Viorel Grigoroiu nu este ala de a vrut sa-l bata Sapunaru ???
Pai Reghecampf isi protejeaza familia, MAI ALES COPILUL CARE E MARE, doar nu isi spala rufele in public si ii protejeaza mediatic. Dar sper sa nu o ierte. A dat multi bani pe mana ei. Daca Reghecampf o paraseste, e clar ce s-a intamplat. Sigur stia ce se intampla dinainte, mi-e greu sa cred ca anumiti oameni nu i-au spus ce cauta ea des la Timisoara la Alexa.
A demontat pe ***. Cine face titlurile, Nuți?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi ,*** de la gsp,stiti ce au facut canotoarele la campionatul mondial?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ii sustine, Reghecampf nu vrea sa dea afara din casa. Si sper eu sa ia o decizie, nu sa o ierte, si sa ii dea papucii. Sunt zvonuri la Timisoara, dar nu vreau sa vorbesc mai multe. Nu imi place sa fac acuzatii ce nu le-am probat eu. Alexa s-a despartit de familie, apoi matracuca a incercat sa il impuna la FCSB. Banii pe care i-a facut ea inainte de fotbal, au fost banii lui Reghecampf de fapt nu ai mamei sale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.