slughita_i_guardiola  •  06 Mai 2012, 01:25

DESFIINTAREA DINAMO =)) AAAAHAHAHAHAHAAHAHAAAAAAAAAAAAAA LASATI-NE SA NE PREGATIM DE SAMPIâNS LIG

badeadorian
badeadorian  •  06 Mai 2012, 01:25
Postat de ghena_pipera pe 06 Mai 2012, 01:20

norocoasa sau ne-norocoasa kapetanos mereu o da in ate in ultimul sfert de ora..si asta de cana a venit in romania

Blaturile nu se fac cu goluri norocoase in minutul 90 !! Se lasa cu "bataie" pe teren cu rosii si "ruperea" echilibrului si cel putin 2-0 in minutul 80 pentru a evita orice bunica fara ochelari sa te incurce din greseala . meciul asta nu a fost blat EVER .

grogar
grogar  •  06 Mai 2012, 01:24

nu mai tine frate .......avem tineri talentati la d2 si stau in umbra unor jucatori terminati care se agata de post ca politicianul de scaun ....Dinamo daca vrea performanta tre sa faca un program pe termen mediu sau lung cu jucatori tineri care sa creasca ....nu sa aducem toate gloabele fara viitor fotbalistic la "Azilul Dinamo "......acum din vara tre actionat ....trebuiesc promovati la prima echipa jucatori ca rafa stanescu .nica .cazacu etc ...."""Suporterii nu o sa vina la stadion atata timp cat vad ca la Dinamo nu se doreste performanta """

merace
merace  •  06 Mai 2012, 01:24
Postat de merace pe 06 Mai 2012, 01:21

doar au bani multi, gura mare si relatii politice. fobtal IOC!

dar toti se dau mari afaceristi/manageri/specialisti in fotbal, DEGEABA!!!

biancorossi
biancorossi  •  06 Mai 2012, 01:23
Postat de ionut.07 pe 06 Mai 2012, 01:19

Deh, daca n-avem parte de fotbal, macar s-avem parte de scandal. Societatea (si tot ce inseamna ea) romaneasca fara scandal e, mai nou, ca nunta fara lautari.

este ceea ce stiam deja. nu avea cum sa fie altfel niic acum. toti se fac asa ca uita ceva esential: dinamo are doar 18 p in 13 m din retur. daca juca la fel si in tur, ar fi avut acum abia vreo 38 p. si era un pic mai sus de linia retrogradarii. pt ca alde luchin nu vrea sa recunoasca ceva si mai simplu: da domle, suntem slabi. eu provin de la o echipa din B. danciulescu are 36 de ani. alexe nu stie fotbal, nu poate nici sa alerge ca un sportiv, are miscari de balerina, loveste mingea parca da cu carja. rus e halterofil, moti e barman sef, pulhac e un drogat, etc..

slughita_i_guardiola  •  06 Mai 2012, 01:22

yesteeee a pierdut dynamo.... am vorbit cu patroane si era suparat ca nu a facut egal dar vedeti? eu nu zic ca el si ma bucur ca a pierdut dynamo...US SUS SUS SUS tiki taka barcelona =))

tandd
tandd  •  06 Mai 2012, 01:21
Postat de badeadorian pe 06 Mai 2012, 01:20

Cat au castigat si in tur cand au batut in acelasi minut .... eu nu cred ca a fost blat !!! Asta este valoarea si gata ... Meci decis de o faza norocoasa si atat .

corect,era meci de 0-0 dar D-zeu ala e sus,cum am castigat noi in min 93 la ei dupa ce ne-au calarit tot meciul asa au castigat si ei aici in min 90 fara a avea mari ocazii de gol tot meciul nici ei nici noi

merace
merace  •  06 Mai 2012, 01:21
Postat de merace pe 06 Mai 2012, 01:17

Bietul Bonetti, credea poate ca face fotbal in Romania! Dar a nimerit in ograda clanului Becali, care da vina pe oricine ca sa nu se vada ca ei nu se pricep la fotbal!

badeadorian
badeadorian  •  06 Mai 2012, 01:21
Postat de just.samba pe 06 Mai 2012, 01:18

As fi preferat sa discutam dupa un meci de fotbal adevarat, cu suturi pe poarta...goluri...faulturi...cartonase ... rasturnari de situatie. Asa...discutam despre nu stiu ce acuze de blat, in spatele carora se ascunde un fotbal EXTREM EXTREM DE MODEST.

Discutam , deci existam . Ia si partea buna a lucrurilor rele :)))))))